AGAVA & ASS vs CLUB 9 & PIZZA CLUB (77:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 16 d., Trečiadienis, 17:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Išsiveržę į priekį rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę laimėjo "Agava & ASS" krepšininkai

2011 vasario 16 d., Trečiadienis, 19:13 val., peržiūros: 4509

Vasario 16 dieną, 17.00 val., "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Agava & ASS" ir "Club 9 & Pizza Club". Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę nugalėjo "Agava & ASS" krepšininkai [77:58].

Rungtynių pradžioje pirmieji taškus pelnė šeimininkai, "Agava & ASS" krepšininkai. Jie surengę dvi tikslias atakas iškart išsiveržė į priekį keturiais taškais. Tik tada pirmuosius taškus pelnė svečių, "Club 9 & Pizza Club" komanda. Jiems visą kėlinį teko vytis šeimininkus. Šeimininkų krepšininkai darydami mažiau klaidų, tiksliau atakuodami varžovus bei nusiimdami daugiau kamuolių po netaiklių metimų tiek po savuoju krepšiu, tiek po priešininkų lengvai ir užtikrintai veržėsi į priekį. Pirmąjį kėlinuką šeimininkai laimėjo septybnių taškų skirtumu. Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų taikliu tolimu metimu, kuris padidino jų turėtą persvarą iki dviženklio dešimties taškų skirtumo. Buvo aišku, kad šeimininkai nesiruošia žaisti atsipalaidavę, o yra nusiteikę rimtai kovai. Todėl svečiams teko sunki užduotis vytis varžovus ir tai jiems daryti sekėsi pakankamai sunkiai. Tvarkingo komandinio žaidimo jie nesukūrė, negana to, jie prarado tris kartus daugiau kamuolių negu priešininkai, taip šeimininkams leisdami toliau nesunkiai didinti atitrūkimą. Po dviejų kėlinių šeimininkai buvo priekyje jau trylikos taškų skirtumu [41:28].

Po ilgosios pertraukos kova tęsėsi toliau. Svečiams reikėjo rimtai susiimti, tačiau sprendimai, kurie buvo aptariami ilgosios pertraukos metu neypatingai gelbėjo, komandinis žaidimas vis dar gerokai strigo. O šeimininkai žaisdami griežčiau ir darydami du kartus mažiau klaidų toliau taškas po taško veržėsi pergalės link. Laimėję ir trečiąjį kėlinuką šeimininkai pirmavo jau septyniolikos taškų skirtumu. Atrodė, kad rungtynių baigtis jau nulemta ir nugalėtai aiškus. Tiesa sakant , taip ir buvo. Paskutinysis kėlinukas jau nieko nebepakeitė. Tiesa, svečių komandos žaidimas pagerėjo ir jie tik labai nežymiai dabar atsiliko nuo šeimininkų, tačiau to buvo maža. Rimtai nugalėti šiandien nusiteikę buvo šeimininkai, "Agava & ASS" krepšininkai, kurie išsiveržę dar rungtynių pradžioje bei visą laiką stengęsi žaisti griežtai ir laimėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu [77:58].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog šiandien mes stipriai gynėmės, atidžiai atakavome ir tvirtai tikėjome savo pergale, todėl ir nugalėjome.

"Agava & ASS": Tomas Tkačiovas 24, Marijus Dimša 20 (5 perimti kamuoliai), Audrius Šalaševičius 14 (6 rezult. perdavimai, 5 perimti kamuoliai).

"Club 9 & Pizza Club": Aivaras Misius 18 (12 atk. kamuolių, 5 išpr. pražangos), Haroldas Nevidauskas 16, Erikas Biržys 11 (14 atk. kamuolių).

Po nesudėtingos kovos laimėjo "Agava & ASS" krepšininkai (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 20:26 val.)Visą rungtynių laiką pirmavę laimėjo "Club 9 & Pizza Club" (2011 vasario 04 d., penktadienis, 23:16 val.)Puikiai rungtynių pabaigą sužaidęs "Agava & ASS" šešetukas palaužė "Club 9 & Pizza club" (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 21:26 val.)Permainingoje kovoje "Elektromontuojas" įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 07 d., antradienis, 21:56 val.)A.Sutkaus dėka pergalę šventė "Agava & ASS" ekipa (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 19:37 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" pirmąjį etapą baigė pergalingai (2011 sausio 05 d., trečiadienis, 23:20 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Agava & ASS" elipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 21:51 val.)"S. Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo pripažinti "Club 9 & Pizza club" pranašumą (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 23:26 val.)"Vaidotėnas" nušlavė "Agavos & ASS" penketuką (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 23:53 val.)