ELEKTROMONTUOTOJAS vs AGAVA & ASS (65:72)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 07 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Permainingoje kovoje "Elektromontuojas" įveikė "Agava & ASS" ekipą

2010 gruodžio 07 d., Antradienis, 21:56 val., peržiūros: 5975

Šiandien (12.07) Kauno technikos kolegijoje susitiko dvi įmonių lygos „Top Sport“ pirmenybių komandos. Tai „Elektromontuotojas“ (5-1) ir „Agava & ASS“ (3-3). „Elektromontuotojas“ komanda buvo laikoma favorite šiose rungtynėse. Deja, jai nepavyko įrodyti savo pranušumo. Antroje rungtynių dalyje „Agava & ASS“ persvėrė rezultatą ir išlaikė pranušumą iki rungtynių pabaigos. 65:72 (13:18, 26:23, 13:9, 13:22).

Tik prasidėjus pirmajam kėliniui „Agava & ASS“ komanda leido suprasti varžovams, kad tai nebus lengvos rungtynės. Praėjus keletui minučių ji jau pirmavo rezultatu 4:9. Tuomet iniciatyvos ėmėsi „Elektromontuotojas“ komandos lyderis Aurimas Tamošiūnas. Jo dėka, komanda pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą, tačiau vienas lauke ne karys. Neilgai trukus „Agava & ASS“ susigrąžino turėtą persvarą ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 13:18.

Antrasis kėlinys buvo daug rezultatyvesnis. Abi komandos įmetė daugiau nei 20 taškų. Vėlgi „Elektromontuotojas“ komandą į priekį tempė Aurimas Tamošiūnas. Per šį kėlinuką jis pelnė net 16 taškų, iš jų 12 tritaškiais metimais. „Agava & ASS“ komanda į tokį vieno žaidėjo šou atsakė puikiu komandiniu žaidimu ir išlaikė dviejų taškų persvarą. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 39:41.

Antroje rungtynių pusėje vyko atkakli kova. Pirmavo tai viena tai kita komanda. Šiame kėlinyje nei viena komanda neturėjo didesnio kaip 2 taškų pranašumo. Abi komandos puikiai gynėsi, ypač išsiskyrė „Elektromontuotojas“ komandos žaidėjas Marius Nenartavičius, blokavęs net 3 varžovų metimus. Šį kėlinį laimėjo „Elektromontuotojas“ komanda 13:9 ir įgijo dviejų taškų persvarą. Pasibaigus trims kėliniams rezultatas buvo 52:50.

Viskas sprendėsi paskutiniame ketvirtajame kėlinyje. Pirmosiomis kėlinio minutėmis vyko tokia pati atkakli kova kaip ir trečiajame kėlinyje, tačiau po minutės pertraukėlės „Agava & ASS“ komanda sustiprino gynybą prieš Aurimą Tamošiūną. To pasekoje varžovams pradėjo sunkiai sektis pelnyti taškus, o „Agava & ASS“ komanda demonstruodama komandinį žaidimą, padidino persvarą iki 8 taškų (54:62). Atrodė, kad viskas jau nulemta, tačiau „Elektromontuotojas“ komandos žaidėjai atrado savyje jėgų ir sumažino skirtumą iki minimumo (61:62). Deja, persverti rezultato nepavyko, „Agava & ASS“ komanda pelnė keletą taškų be atsako ir iškovojo pergalę rezultatu 65:72.

„Elektromontuotojas“ komandos treneris nepanoro komentuoti rungtynių, na o „Agava & ASS“ komandos treneris džiaugėsi komandos pergale. Pagrindinė pergalės priežastis buvo puikus atsarginio suolelio žaidėjų pasirodymas.

„Agava & ASS“ komandoje geriausiai sužaidė Tadas Gaurilčikas (18 tšk., 4 atk. kam.), Marijus Dimša (14 tšk., 9 atk. kam.) bei Almantas Sutkus, pelnęs 11 taškų. „Elektromontuotjas" komandoje išsiskyrė Aurimas Tamošiūnas įmetęs 33 taškus.

"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 23:26 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Kamesta - KK/PDDF" ekipą (2011 kovo 01 d., antradienis, 21:29 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Agava & ASS" elipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 21:51 val.)Po nesudėtingos kovos laimėjo "Agava & ASS" krepšininkai (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 20:26 val.)"Vaidotėnas" po atkaklios kovos privertė pasiduoti "Elektromontuotojas" ekipą (2010 lapkričio 16 d., antradienis, 21:33 val.)"Elektromontuotojas" ekipa nesunkiai įveikė "Mikrovisatą" (2011 sausio 25 d., antradienis, 20:41 val.)Po atkaklios kovos "Kamesta-KK/PDDF" namuose įveikė "Elektromontuotojas" ekipą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Vaidotėną" (2011 vasario 01 d., antradienis, 21:27 val.)"Elektromontuotojas" nepasigailėjo "Sweco Hidroprojektas" ekipos (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 20:55 val.)"Vaidotėnas" nušlavė "Agavos & ASS" penketuką (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 23:53 val.)