Legionas vs Kauno NTI-PN (59:104)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 19:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Uraganinis „Kauno NTI-PN“ puolimas nepaliko jokių vilčių „Legionui“

2017 vasario 28 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 1285

Antradienį, vasario 28 d., Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko turnyrinės lentelės kaimynės – „Legiono“ (6/8) ir „Kauno NTI-PN“ (6/8) krepšininkai. Pirmajame susitikime šeimininkai („Kauno NTI-PN“) šventė pergalę 6 taškų skirtumu.

Nors ir rungtynių pradžioje „Legionas“ po dviejų iš eilės Š. Krilavičiaus metimų įsiveržė į priekį, tačiau labai greitai „Kauno NTI-PN“ perėmė iniciatyvą ir taiklių A. Atkočaičio bei E. Mačiulio tolimų metimų dėka bei puikaus R. Imbraso žaidimu po abiem krepšiais dėka, šeimininkai pasibaigus pirmajam kėlinukui jau pirmavo 16:28.

Antrojo kėlinuko viduryje „Kauno NTI-PN“ ekipa užsuko tikrą uraganą puolime – greitos atakos ir taiklūs tolimi metimai leido laimėti kelių minučių atkarpą 0:16 ir įpusėjus ketvirčiui po P. Imbraso metimo šeimininkų persvara jau buvo 22:48. Tačiau į aikštelę išejęs svečių krepšininkas R.Švagždys šiek tiek apmažino skirtumą, bet kėlinuko pabaigoje 0:7 surengtas spurtas vėl leido šeimininkams atitrūkti ir įpusėjus susitikimui pirmauti 33:59.

Trečiajame kėlinuke vaizas aikštelėje nesikeitė – ir toliau savo toliašaudę artileriją demonstravo A.Atkočaitis ir E.Mačiulis, po krepšiais kaip liūtas kovojo R.Imbrasas ir „Kauno NTI-PN“ pranašumas jau pasiekė keturiasdešimties taškų ribą. Pasibaigęs trečiasis kėlinys užfiksavo rezultatą 45:81.

Paskutiniajame rungtynių kėlinuke šeimininkų puolimas šiek tiek aprimo, tačiau visvien 100 taškų ribą jiems pavyko peržengti, kuomet R.Imbrasas pataisė netaiklų komandos draugo metimą. „Kauno NTI-PN“ šventė turbūt įspūdingiausią pergalę šiame sezone. Galutinis rungtynių rezultatas 59:104 (16:28, 17:31, 12:22, 14:23).

Legionas: Jonas Snudaitis – 20 tšk., Kristupas Kyžas – 10 tšk. (13 atk. kam.), Šarūnas Krilavičius – 8 tšk.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 31 tšk. (17 atk. kam.), Eduardas Mačiulis – 31 tšk. (13 atk. kam.), Almantas Atkočaitis – 21 tšk. (11 rezult. perd.), Deividas Šaginas – 10 tšk.

„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė dar vieną sensaciją ‒ įveikta ir „Banga“ komanda (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Legionas“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno NTI-PN“ pergalių seriją pirmose aštuntfinalio rungtynėse nutraukė United ‒ „R2P Sport“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 21:12 val.)