Elektrėnų „Pastolinis“ vs Dentist Team (98:79)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 27 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

„Elektrėnų „Pastolinis“ kontroliavo rungtynių eigą ir pasiekė svarbią pergalę

2017 sausio 27 d., Penktadienis, 23:07 val., peržiūros: 1107

Penktadienį, sausio 27 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Elektrėnų „Pastolinis“ bei svečių „Dentist Team“. Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, bet kėlinio pabaigoje šeimininkai nutolo nuo savo varžovų, vėliau įgijo dviženklį pranašumą ir išlaikė jį iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gana apylygiu komandų žaidimu ir sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus. Tuomet net dešimt taškų be atsako pelnė šeimininkų ekipa ir įgijo dviženklį pranašumą. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų, bet kėlinį sėkmingiau užbaigė aikštelės šeimininkai ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 23:16. Antrąjį ketvirtį komandos vėl pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Kėliniui perėjus į antrąją pusę, „Dentist Team“ ekipai pavyko vėl sumažinti atsilikimą iki penkių taškų, bet tuomet uždominavo „Elektrėnų „Pastolinis“. Jie kėlinį užbaigė su trenksmu, susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį dar labiau padidino ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos ir toliau žaidė apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Visgi, netrukus aikštelės šeimininkams pavyko įgyti jau 20-ies taškų pranašumą. Tuomet „Elektrėnų „Pastolinis“ kiek atsileido ir svečių ekipai buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 11-os taškų. Kėlinį komandos pabaigė žaidimu taškas į tašką, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 73:61. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus šovė į priekį ir įgijo 19-os taškų atotrūkį. Vėliau, visa kita tebeliko tik formulumas. „Elektrėnų „Pastolinis“ išlaikė pranašumą savo rankose iki pat rungtynių pabaigos, o „Dentist Team“ šiose rungtynėse nelabai ir turėjo šansų pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 98:79.

Elektrėnų „Pastolinis“: Darius Gervickas – 35 tšk. (8 išpr. praž.), Marius Kaminskas – 21 tšk. (12 atk. kam.), Eitautas Visockas – 16 tšk., Konstantinas Bakanovas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Artūras Paškevičius – 11 tšk.

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 41 tšk., Karolis Matukaitis – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Darius Jegorovas – 8 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“ išsivežė sunkią pergalę iš „Vilkų“ tvirtovės (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:30 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 10 d., penktadienis, 20:17 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neturėjo jokių šansų prieš vienus grupės lyderių (2016 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:11 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ pasiekė revanšą prieš KK „13“ bei žengė į aštuntfinalį (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:54 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po atkaklios kovos išgelbėjo sezoną (2017 kovo 25 d., šeštadienis, 16:45 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Dentist Team“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:34 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)