Kauno savivaldybė & Policija vs Siusk.lt (79:72)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“

2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 18:48 val., peržiūros: 861

Sekmadienį, lapkričio 11 – ąją dieną, Kaustos sporto salėje įvyko +30 lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių „Siusk.lt“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „Siusk.lt“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi su puse minutės, svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau per likusį geriau susižaidė „ Kauno savivaldybė & Policija “kurie pelnė dar kelis taškus ir turėjo 7 taškų pranašumą – 20-13.

Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Siusk.lt“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai surengė spurtą ir taip įgijo vėl pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo ir svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:38.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tačiau tuomet „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipa pelnė šešis taškus paeiliui bei taip įgijo vėl kiek solidesnį pranašumą.Jie kėlinį pabaigė aukštesne natą ir turėjo 9 taškų pranašumą – 61:52.

Ketvirtajame ketvirtį pradžioje keturis taškus pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (65:57). Trečią minutę svečių puolimas užstrigo, o „Kauno savivaldybė & Policija“ pelnė 8 taškų be atsako (74:65). Devintą minutę „Siusk.lt“ ekipa ištiko visiškas krachas. Penkias pražangas susirinko vienas komandos žaidėjas ir jie liko keturiese. Paskutinėmis rungtynių sekundes svečių komandai nepavyko pasivyti „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos. Galutinis rungtynių rezultatas 79:72.

„Kauno savivaldybė & Policija komandos treneris G.Rūkas: Lygių varžovų dvykovoje, laimėjo tie kurie išsaugojo daugiau energijos ir žmonių pabaigoje.

„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atlošė 20 taškų, tačiau pralaimėjo „Šilainiams“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Sporto manija“ eliminavo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pateko į 30+ lygos pusfinalį (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)