Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Padangynas.lt (82:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vienas lauke ne karys“ mitą paneigęs M. Markevičius ištraukė „Padangynas.lt“ ekipą į fantastišką pergalę aštuntfinalio starte

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 17:42 val., peržiūros: 891

Sekmadienį, kovo 18 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ bei svečių „Padangynas.lt“. Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai buvo akivaizdžiai pranašesni už savo varžovus abejose aikštelės pusėse ir susikrovė dviženklį pranašumą.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir netrukus pradėjo bėgti nuo savo varžovų. Tuoj pat komandas skyrė jau devyni taškai. Per likusį kėlinio laiką “JVIB” puolime ir toliau dominavo, labai jiems pagelbėjo ir puolime atkovoti kamuoliai, o “Padangynas.lt” gyvybę palaikė savo taikliais tolimais metimais. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:18. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pradėjo po truputį vytis savo varžovus, bet tuomet kelias atakas jie nespėjo grįžti į gynybą ir komandas vėl skyrė dviženklis skirtumas. Per likusį kėlinio laiką svečiai ir toliau vargo puolime, o aikštelės šeimininkai viską „vertė“ iš po krepšio ir iš greitų atakų ir išlaikė turėtą pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 47:33.

Trečiojo kėlinio pradžioje niekas per daug aikštelėje nesikeitė ir „JVIB“ ir toliau sėkmingai laikė savo varžovus užnugaryje ir nė neleido per daug priartėti. Tačiau kėlinuko pabaigoje krepšys atsirišo „Padangynas.lt“ ekipai, kurie smeigė kelis tolimus metimus ir pastebimai priartėjo prie savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:52. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos sunkiai rinko taškus ir buvo visiškai susikoncentravusios į gynybą. Sužaidus pusę ketvirčio, aikštelės šeimininkai tebuvo pelnę vos tris taškus, o svečiai – penkis. Tačiau tuomet septynis taškus be atsako pelnė „JVIB“ ekipa ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Ir jau kai atrodė, kad pirmąja pergale šiame aštuntfinalyje džiaugsis būtent pastarieji, tuomet prasidėjo M. Markevičiaus solo šou, kuris ant savo pečių užsimetė visą „Padangynas.lt“ ekipą ir sugebėjo grąžinti komandą į kovą dėl pergalės. Tuomet jis smeigė taiklų tolimą metimą, kuris išvedė jo komandą į priekį dviem taškais, bet taikliu dvitaškiu kitoje aikštelės pusėje atsakė L.Solomachin ir išlygino rezultatą likus žaisti vienai sekundei. Paskutinią progą turėjo svečiai, tačiau jų metimai skriejo pro šalį ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 75:75.

Pratęsime pirmus septynis taškus pelnė ant bangos buvusi „Padangynas.lt“ ekipa, o vėliau užtikrintai apsigynė ir užpuolė ir taip ištraukė fantastišką pergalę aštuntfinalio starte. Galutinis rungtynių rezultatas 82:88.

Jonas Kaškelis („Padangynas.lt“):
“Varžovai labai spaudžiasi po krepšiu, visi penki, tad turim tiesiog pataikyti. Labai durnus metimus išsimesdavom, kai dar vieną „extra“ perdavimo pagailėdavom visiškai laisvam žaidėjui. Rungtynių pabaigoje sumetėm metimus. Įdomus varžovas ir laukia dar įdomi kova“.

„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)Best 4 You neatlaikė Padangynas.lt komandos jėgos (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Padangynas.lt“ ir antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 kovo 23 d., penktadienis, 21:39 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)