Padangynas.lt vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (90:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 23 d., Penktadienis, 19:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Padangynas.lt“ ir antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“

2018 kovo 23 d., Penktadienis, 21:39 val., peržiūros: 715

Kovo 23 dieną dieną J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje įvyko „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Padangynas.lt“ priemė svečius „ Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“. Pirmas rungtynes rezultatu 82:88 laimėjo „ Padangynas.lt“ ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja rezultatu 1:0.

Rungtynes geriau pradėjo „Padangynas.lt“ (5:0). Netrukus „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ prisivijo varžovus ir vėliau vyko lygi kova. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (9:8). Netrukus pasipylė taiklūs „Padangynas.lt“ tritaškiai, po kurių devintą minutę komandas skyrė 15 taškų (27:12). Kėlinio pabaigoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (27:14).

Prasidėjus antrai antro kėlinio minutei komandas skyrė 13 taškų (30:17). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Padangynas.lt“ (43:19). Po šio spurto komandos žaidė lygiai, o žymiai sumažinti varžovų pranašumo svečiam neleido šeimininkų tritaškiai. Sužaidus du kėlinius komandas skyrė 21 taškas (51:30).

Trečio kėlinio pirmas dvi minutes „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gynėsi be klaidų, o varžovų skirtumą sumažino iki 16 taškų (51:35). Į tai vėliau šešias taškais be atsako atsakė „Padangynas.lt“ (57:35). Vėliau komandos žaidė lygiai, o devintą minutę skirtumas vis dar buvo ypač solidus (65:41). Per likusį laiką „Padangynas.lt“ persvarą išsaugojo (70:45).

Trečią ketvirto kėlinio minutę „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ sumažino varžovų persvarą iki 18 taškų (72:54). Visgi į tai „Padangynas.lt“ atsakė septyniais taškais be atsako (79:54). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai ir rungtynės baigėsi „Padangynas.lt“ pergale (90:66). „Padangynas.lt“ laimėjo aštunfinalio seriją rezultatu 2:0 ir ketvirtfinalyje susikaus su „Hipokredit.lt“ komanda.

„Padangynas.lt“ treneris J.Kaškelis: „Šiandien buvo labai didelis susikaupimas, atsidavimas visos komandos. Aišku, labai gerai pataikėme pirmoje dalyje ir tai suteikė sparnus komandai. Perėmėme daug kamuolių, į greitą puolimą nubėgome. Žinojome kaip gintis prieš juos, tai manau ir gynyboje labai neblogai tvarkėmės. Varžovai sumetė ir daug sudėtingų metimų. Laukiame labai ketvirtfinalio.“

„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 21:53 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:23 val.)Dienos rungtynėse „RVG baldai“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus ir atėmė iš jų antrąją vietą grupėje (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:44 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)