Košmaras vs KMAIK (54:70)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „KMAIK“ susitvarkė su „Košmaru“

2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 22:18 val., peržiūros: 1064

Ketvirtadienį, kovo 30 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ 2017 taurės, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Košmaro“ ir svečių „KMAIK“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje įgytą pranašumą išsaugoję „KMAIK“ krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę. 54:70 (13:18, 10:21, 14:14, 17:17).

Rungtynių pradžia nebuvo itin rezultatyvi, tačiau didžiąją dalį baudų metimų realizavę svečiai įgijo kelių taškų atotrūkį ir iki kėlinuko pabaigos pirmavo penkių taškų persvara. Antrojo ketvirčio pradžioje „Košmaro“ žaidėjai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau vėliau spurtą net 3:19 surengę „KMAIK“ ekipos krepšininkai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo šešiolikos taškų atotrūkį. 23:39.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau startavę aikštės šeimininkai iškart ėmė vytis priešininkus, ko pasekoje įpusėjus kėlinukui komandas tebeskyrė devyni taškai. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę svečiai susigrąžino turėtą pranašumą. Paskutinės rungtynių dalies scenarijus buvo panašus kaip ir trečiojo kėlinuko, tik šįkart komandos žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų išliko toks pats ir pergale džiaugėsi „KMAIK“. 54:70.

„Košmaras“: Petras Kuzminskas – 15 tšk., Domantas Bepirštis – 8 tšk., Pijus Juodis – 7 tšk.

„KMAIK“: Jonas Navackas – 23 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Imantas Šturma – 17 tšk.

„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Košmarą“ (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Tik po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė „Remza & Langvila“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)„KMAIK“ lengvai sudorojo „Hermį“ (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:49 val.)„KMAIK“ žengė į „Iššūkio“ taurės finalą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 17:50 val.)„Kauno Rami“ lengvai susitvarkė su penkiese susirinkusiais „KMAIK“ krepšininkais (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Košmaras“ kiek netikėtai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:37 val.)