Coca-Cola vs SDG & Gym+ & Audrokesta (59:77)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„SDG & Gym+ & Audrokesta“ ketvirtame kėlinyje sutvarkė reikalus su „Coca-Cola“

2022 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 20:07 val., peržiūros: 405

Lapkričio 27 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp „Coca-Cola“ (2-1) ir SDG & Gym+ & Audrokesta“ (1-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje Coca-Cola“ po trijų tritaškių pirmavo 15:10, tačiau pirmą kėlinį SDG & Gym+ & Audrokesta“ pabaigė spurtu 0:7 ir po G. Šuklevičiaus tolimo metimo kėlinio paskutinėmis sekundėmis išsiveržė į priekį 15:17.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje šešiais taškais be atsako svečiai kiek nutolo. Įpusėjus susitikimui 27:33.

Trečiojo kėlinio pradžioje SDG & Gym+ & Audrokesta“ iškart tolo dviženkliu pranašumu, tačiau po šešių paeiliui R. Mačiulaičio taškų šeimininkai vėl artėjo iki keturių taškų deficito 35:39. Visgi, tada svečiai surengė nedidelį spurtą, kuris leido tolti iki 35:48. Bet į tai Coca-Cola“ irgi atsakė spurtu 8:0 ir po A. Jančiaus tritaškio artėjo iki 43:48.

Lemiamą kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie po spurto 0:9 tolo iki 43:57. Vėliau SDG & Gym+ & Audrokesta“ dar pataikė kelis tolimus metimus ir užtikrintai uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 59:77 (15:17, 12:16, 16:15, 16:29).

Virginijus Dailidė

„SDG & Gym+ & Audrokesta“ lengvai patiesė „Vilmistą“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 21:49 val.)“SDG & Gym+ & Audrokesta” įveikė „TransUnion“ ekipą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:51 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Manvesta“ įtikinamai nugalėjo „Coca-Cola“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:52 val.)Įmonių lygoje ‒ „SDG & Gym+ & Audrokesta“ netikėta pergalė (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Donelaičio“ lemiamo ketvirčio metu sutvarkė visus reikalus (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 21:41 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta” po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ pasidabino „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, bronzos medaliais (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ išsiveža lengvą pergalę ir nemažą pranašumą (2023 kovo 29 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)