KM „Žalgiris“ vs Valpainiai (54:98)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę

2023 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 22:01 val., peržiūros: 261

Balandžio 13 dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje, susitiko "Sportturo" taurės 2023 komandos KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir „Valpainiai" (svečiai).

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, abi komandos dažnai ir netaikliai atakavo, buvo labai mažai pražangų, tad ir laikas bėgo greitai. Įpusėjus pirmąjame kėlinukui žaidėjai jau pradėjo pataikyti, rezultatyvumas šoktelėjo, bet žaidimas vis dar išliko labai lygus. Viskas ėmė keistis antrąjame ketvirtyje, kuomet šeimininkų puolimas vėl strigo, o savo žaidimą atradę svečiai nutolo. Skirtumas nepastebimai perkopė ir 15 taškų persvarą. Prasidedant ilgajai pertraukai „Valpainiai“ pirmavo rezultatu 33:49.

Trečiajame ketvirtyje svečiams komandai pavyko užkurti pirtį varžovams. Kietesnis darbas gynyboje privertė šeimininkus mėtyti pro šalį. Praėjus šešioms kėlinio minutėms komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dar 2 minutes šeimininkams nepavyko sumažinti atsilikimo – 47:71. Ketvirtajame ketvirtyje teliko formalumas ir „Valpainiai" iškovojo pergalę rezultatu – 54:98.

15 taškų

„Valpainiai“ triuškinamu skirtumu įveikė „Mokomąjį pulką“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 18:43 val.)Valpainiai įveikė Kelių priežiūrą (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Valpainiai“ įtikinamai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“. (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:44 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Krepšiniofanai.lt 2“ komandą (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Valpainiai“ užtikrintai susitvarkė su „Jaučakiais“ ir žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 16 d., antradienis, 20:44 val.)Rungtynių pabaigoje KM „Žalgirio“ spaudimą atlaikę „Mokomasis pulkas“ iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Sportturas“„Didžioji“ taurė atiteko „Dust2“ ekipai (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:27 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai peržengė KM „Žalgiris“ ekipos barjerą (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:31 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ įveikė „Alligator“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 gegužės 09 d., antradienis, 21:58 val.)