Krepsiniofanai.lt 2 vs Valpainiai (33:75)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 19 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Valpainiai“ įtikinamai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“.

2023 balandžio 19 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 236

Trečiadienį, balandžio 19 dieną, Kauno A. Smetonos gimnazijoje vyko „Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurės 2023 C pogrupio varžybos tarp "Krepsiniofanai.lt 2" ir "Valpainiai".

Pirmasis rungtynių kėlinys visiškai priklausė "Valpainiai" krepšininkams. Jie puikiai dalinosi perdavimais, išnaudojo savo progas ir ypač gerai spaudė savo varžovus. Jiems šios taurės pradžia buvo labai sunki, pavyko surinkti tik 6 taškus, o kėlinio rezultatas buvo 25:6. "Krepsiniofanai.lt 2" nepasidavė ir labai gerai pradėjo antrąjį kėlinį. Puikiai veikė žaidimas 2x2, bet tai netruko labai ilgai. Pajutę, kad gazo nuo pedalo atleisti negalima, "Valpainiai" vėl greit prisirinko taškų ir po pirmosios pusės rezultatas buvo labiau nei įtikinamas – 40:15

Antroje pusėje nugalėtojo klausimas jau nebebuvo sprendžiamas. Komandos lėtai įsibėgėjo, kas padėjo "Krepsiniofanai.lt 2" nepatirti visiškai tragiško pranašumo. Matėsi, kad naujai komandai šios varžybos buvo labai gera treniruotė prieš stiprų varžovą, o "Valpainiai" mėgavosi krepšiniu dalindamiesi kamuoliu ir leisdami pažaisti visiems savo žaidėjams. Galutinis varžybų rezultatas 33:75 (6:25, 9:15, 8:16, 10:19).

Marius Geštautas

„Valpainiai“ triuškinamu skirtumu įveikė „Mokomąjį pulką“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Mokomasis pulkas“ lengvai susidorojo su „Krepsiniofanai.lt 2“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 20:14 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Krepšiniofanai.lt 2“ komandą (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Valpainiai įveikė Kelių priežiūrą (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Valpainiai“ užtikrintai susitvarkė su „Jaučakiais“ ir žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 16 d., antradienis, 20:44 val.)„Sportturas“„Didžioji“ taurė atiteko „Dust2“ ekipai (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:27 val.)Į ketvirtfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)