KM „Žalgiris“ vs Alligator (71:60)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 gegužės 09 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ įveikė „Alligator“ ir pateko į ketvirtfinalį

2023 gegužės 09 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 241

Gegužės 5 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Sportturo" pavasario taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" priemė svečius "Alligator" komandą. Aštunfinalyje buvo žaidžiama iki vienos pergalės.

Rungtynes geriau pradėjo "Alligator", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:6. Įpusėjus rungtynėms minutės pertraukėlės paprašė "Žalgiris", o tuo metu aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 9:6. Visgi antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Alligator", kuriem pavyko įgyti šešių taškų persvarą (13:19).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas buvo padidėjęs iki devynių taškų (15:24). Kėlinio viduryje persvara buvo padidėjusi iki 13 taškų, bet kėlinio antroje pusėje šike tiek persvarą sumažino "Žalgiris" (31:40).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė devyni taškai (35:44). Netrukus persvara sumažėjo iki penkiš taškų (39:44), o minutės pertraukėlės paprašė "Alligator". Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė šeši taškai (42:48). Kėlinio antroje pusėje "Žalgiris" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (53:54).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes dviem taškais pirmavo "Žalgiris" (56:54). Sužaidus pirmas penkias minutes "Alligator" paprašė minutės pertraukėlės, o "Žalgiris" pirmavo rezultatu 61:54. Antroje kėlinio pusėje "Žalgiris" išlaikė persvarą ir įveikė rungtynes rezultatu 71:60.

9 taškai

Visas rungtynes pirmavę „Dust2“ nugalėjo „Alligator“ (2023 balandžio 28 d., penktadienis, 21:04 val.)Rungtynių pabaigoje KM „Žalgirio“ spaudimą atlaikę „Mokomasis pulkas“ iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Krepšiniofanai.lt 2“ komandą (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai peržengė KM „Žalgiris“ ekipos barjerą (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „ICE“ (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 22:15 val.)„Alligator“ po pratęsimo palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 21:53 val.)