KM „Žalgiris“ vs Krepsiniofanai.lt 2 (62:50)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Krepšiniofanai.lt 2“ komandą

2023 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 22:08 val., peržiūros: 358

Balandžio 27 dieną Krepšinio mokyklos "Žalgiris" sporto salėje įvyko "Sportturas" Didžiosios ir Mažosios taurės 2023 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" priemė svečius "Krepsiniofanai.lt 2" komandą. Komandos pergalių neturėjo "Žalgiris" buvo pralaimėję du kartus, o "Krepsiniofanai.lt 2" vieną pralaimėjimą.

Rungtynes geriau pradėjo "Žalgiris", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 5:2. Kėlinio ketvirtą minutę vienu tašku pirmavo "Krepšiniofanai.lt 2" (9:10). Antroje kėlinio pusėje šiek tiek geriau žaidė "Krepšiniofanai.lt 2", kuriems pavyko įgyti trijų taškų persvarą (15:18).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, bet šeštą minutę "Krepšiniofanai.lt 2" pamažu pradėjo didinti persvarą, o sužaidus penkias minutes Krepšiniofanai.lt 2" pirmavo rezultatu 17:26. Septintą minutę komandas skyrė 11 taškų (19:30). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Žalgiris", kuriems pavyko sumažinti varžovų persvarą iki vieno taško (29:30).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Žalgiris", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 36:30, o "Krepšiniofanai.lt 2" paprašė minutės pertraukėlės. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Žalgirio" persvara buvo padidėjusi iki 12 (44:32). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Krepšiniofanai.lt 2", kurie sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (48:41).

Baigiantis antrai kėlinio minutei komandas skyrė tik keturi taškai (48:44). Kėlinio viduryje persvara buvo padidėjusi iki 10 taškų (56:46). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "Krepšiniofanai.lt 2" (58:48). Rungtynių pabaigoje "Žalgiris" neleido varžovams atkurti intrigos (62:50).

18 atk. kam.

„Valpainiai“ įtikinamai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“. (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Mokomasis pulkas“ lengvai susidorojo su „Krepsiniofanai.lt 2“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 20:14 val.)Rungtynių pabaigoje KM „Žalgirio“ spaudimą atlaikę „Mokomasis pulkas“ iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ įveikė „Alligator“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 gegužės 09 d., antradienis, 21:58 val.)„Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai peržengė KM „Žalgiris“ ekipos barjerą (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:31 val.)Į ketvirtfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)