Valpainiai vs Mokomasis pulkas (92:56)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 23 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Valpainiai“ triuškinamu skirtumu įveikė „Mokomąjį pulką“

2023 balandžio 23 d., Sekmadienis, 18:43 val., peržiūros: 200

Sekmadienį, balandžio 23 dieną, Kauno technologijų mokymų centre vyko „Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurės 2023 varžybos tarp "Mokomasis pulkas" ir "Valpainiai".

Pirmas rungtynių kėlinys prasidėjo labai gera "Valpainiai" atkarpą ir kol krito metimai jie labai bėgo į priekį. Vis gi, jie kėlinio gale šiek tiek sustojo, bet rezultatyvumas vis tiek išliko didelis – 28:15. Intriga neatsirado ir antrajame kėlinyje, kuriame matėme labai greitą žaidimą su daug atakų, bet tai "Mokomasis pulkas" krepšininkams nepadėjo sumažinti skirtumo.

"Valpainiai" susikrautas pranašumas pirmajame kėlinyje labai gelbėjo jų padėtį antroje pusėje, nes jų varžovai nesugebėjo atsigauti po tokio starto. Labai daug netikslių perdavimų ketvirtajame kėlinyje ir toliau didino skirtumą tarp komandų. Visa galva geresni buvę "Valpainiai" tiesiog sutriuškino savo varžovus rezultatu 92:56 (28:15, 19:14, 20:17, 25:10).

Vygintas Nekrošius

„Valpainiai“ įtikinamai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“. (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Valpainiai“ užtikrintai susitvarkė su „Jaučakiais“ ir žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 16 d., antradienis, 20:44 val.)Valpainiai įveikė Kelių priežiūrą (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sportturas“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje: „Krepšinio komanda“ pergalė prieš „Mokomasis pulkas“ (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Dust2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 gegužės 09 d., antradienis, 20:11 val.)„Sportturas“„Didžioji“ taurė atiteko „Dust2“ ekipai (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:27 val.)Rungtynių pabaigoje KM „Žalgirio“ spaudimą atlaikę „Mokomasis pulkas“ iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Mokomasis pulkas“ lengvai susidorojo su „Krepsiniofanai.lt 2“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 20:14 val.)