Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Plastena (67:84)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Plastena“ laimėjo Mažojo finalo dvikovą ir iškovojo „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės bronzą!

2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 20:59 val., peržiūros: 785

Gegužės 5 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Plasteną“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (3:3). Vėliau geriau žaidė „Plastena“, kuri pamažu didino persvarą. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė dvylika taškų (5:17). Vėliau geresnę atkarpą sužaidė „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie septintą minutę dar vis atsilikinėjo šešiais taškais (13:19). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o „Plastena“ išlaikė persvarą (17:22).

Pirmas dvi minutes „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ gynėsi be klaidų, o varžovų persvarą sumažino iki vieno taško (21:22). Ketvirtą minutę pirmus taškus pelnė „ Plastena“ (21:25). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems su puse minutės iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik vienas taškas (30:31). Kėlinio pabaigoje be klaidų gynėsi „Plastena“, o savo pranašumą padidino iki penkių taškų (30:35).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė penki taškai (35:40). Ketvirtą minutę skirtumas buvo trys taškai (41:44). Vėliau geresnę atkarpą sužaidė „Plastena“, kuri septintą minutę turėjo vienuolikos taškų persvarą (43:54). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (52:58).

Ketvirto kėlinio pradžioje du dvitaškius pataikė „Plastena“, o „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsakė taikliu tritaškiu (55:62). Penktą minutę komandas skyrė trylika taškų (57:70). Šeštą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (64:72). Vėliau dvylika taškų be atsako pelnė „Plastena“ (64:84). Kėlinio pabaigoje simbolinį tritaškį pataikė „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (67:84). „Plastena“ iškovojo trečią vietą „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažojoje taurėje.

„Plastenos“ treneris Mantas Gaubys: „“Šiandien reik džiaugtis, nors prieš porą dienų nusivylėme. Traumos mums trugdė, daug jų buvo šį sezoną. Turėjome žaisti finale. Neaišku kaip būtų finale, žais prieš stiprią komandą, ką padarysi.“ Paklaustas, kuo šiandien buvo stipresni už varžovus, treneris atsakė: „Turime vienus geriausių lygoje gynėjus, jie individualiai labai stiprūs žaidėjai. Dar prisidėjo ūgio persvara ir tai buvo pagrindiniai mūsų pliusai. Greitos atakos, perimti kamuoliai, neblogas pataikymas ir didesnė žaidėjų rotacija leido mums šiandien laimėti.“

„Plastena“ palaužė „Celsį“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.) Plastena priversta pripažinti Bitdefender ‒ Altacom pranašumą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„Telia“ nepasipriešino svarbią pergalę iškovojusiems „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 00:41 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)