Lietuvos geležinkeliai vs Plastena (51:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 15:10 val., peržiūros: 789

Sekmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos geležinkeliai“ (2/1) ir svečių teisėmis atvykę „Plastena“ (1/3).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Plastena“ , kurie greitai atitrūko nuo varžovų ( 2:7), tačiau „Lietuvos geležinkeliai“ likusius taškus rinko tik tolimais metimais, o svečiai sugebėjo išlaikyti susikrautą pranašumą savose rankose ( 14:18). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau strigo puolime, kur „Plastena“ tuo pasinaudojo ir greitomis atakomis susikrovė 7 taškų pranašumą. Likus žaisti tris minutes „Lietuvos geležinkeliai“ nepelnė ne taško, o svečiai pasididino pranašumą iki 13 taškų – 22:35

Po ilgosios pertraukos „Plastena“ išlaikė savo žaidimo tempą, o „Lietuvos geležinkeliai“ toliau buksavo puolime. Likus žaisti keturias minutes svečių bokštai rinko lengvus taškus, kur „Plastena“ susikrovė 21 taško pranašumą ( 35:56). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, kur „Plastena“ išlaikė tempą ir finalinis teisėjo švilpukas pažymėjo svečių triuškinančią pergalę, rezultatu – 51:80 (14:18, 8:17, 13:21, 16:24)

Po laimėtų rungtynių „Plastena“ ekipos treneris, M.Gaubys , kalbėjo:

„Nors ir negausiai susirinkome, tačiau jau pripratę prie tokio rinkimosi. Tiesiog, pagerėjo žaidimas nuo sezono pradžios bei geriau pradėjome pataikyti ir susižaidimas jaučiasi komandoje. “

„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.) „Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Best 4 You“ tritaškių lietuje paskandino „Lietuvos geležinkelių“ garvežį (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)