Uno vs Baltic Transline (102:50)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Baltic Transline“ dviejų rungtynių per pastarąsias dvi dienas neatlaikė ‒ SC „Oriono“ 30+ lygos starte triuškinamu rezultatu nusileido „Uno“ ekipai

2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 971

Spalio 19 dieną, trečiadienį, įvyko SC „Oriono“ 30+ lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Uno“ bei svečių statusą turėjusių – „Baltic Transline“ komandų. Abiems komandoms pirmosiose lygos rungtynėse sekėsi visiškai skirtingai – „Baltic Transline“ po vakar laimėtų „TOPsport“ C lygos rungtynių, šiandieną nepavyko mesti rimtesnio iššūkio aikštės šeimininkams „Uno“ žaidėjams ir rungtynes pralaimėjo triuškinamu rezultatu – 102:50.

Rungtynės prasidėjo kiek chaotišku žaidimu, o tai lėmė, jog abiems komandoms sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui, po M. Gailiūno dvitaškio šeimininkai įsiveržė į priekį šešiu tašku skirtumu (10:4). Antroje pirmoje kėlinio dalyje „Uno“ žaidėjų puolimas įsibegėjo, o tuo tarpu „Baltic Transline“ ir toliau „buksavo“ prie varžovų krepšio. Septintąją rungtynių minutę šeimininkų persvara siekė jau keturiolika taškų (20:6). Svečių pastangos sumažinti atsilikimą buvo bevaisės ir po pirmojo kėlinio „Uno“ komandos persvara išliko tie patys keturiolika taškų – 28:14.

Antrajame kėlinyje aikštelėje vaizdas pernelyg nesikeitė. Aikštelėje „Uno“ ekipa jautėsi kur kas užtikrinčiau, o dažnai klydusius savo varžovus bausdavo greitomis atakomis. Penkioliktąją rungtynių minutę skirtumas tarp komandų išaugo jau iki dvidešimties taškų (39:19). Puikiai antajame kėlinyje žaidęs D.Maciulevičius daužė bet kokias „Baltic Transline“ ekipos viltis pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse – net aštuoni jo rezultatyvūs perdavimai komandos draugams pirmoje rungtynių pusėje labiausiai prisidėjo prie to, jog po pirmosios rungtynių dalies šeimininkai pirmautų daugiau nei įtikinamai – 52:24.

Bėgant pirmosioms trečiojo kėlinio minutėms, tapo aišku, jog „Baltic Transline“ šios dienos varžybose iškovoti pergalės nepavyks. Kiekviena rungtynių minutė fiksavo vis didesnį šemininkų pranašumą, o po trečiojo kėlinio jis siekė net trisdešimt šešis taškus (76:40). Ketvirtajame kėlinyje vienintelė likusi intriga tebuvo ar pavyks „Uno“ komandai sezono startą pradėti pelnant triženklį taškų skaičių. Prasidedant paskutinei rungtynių minutei, R.Miliauskas prasiveržimu link krepšio tai padarė – pelnė šimtąjį tašką taip itvirtindamas absoliutą komandos pranašumą prieš „Baltic Transline“ komandą SC „Oriono“ 30+ lygos starte. Galutinis rungtynių rezultatas – 102:50.

„Uno“ komandos vadovas Gediminas Šuklevičius stebėjęs puikų komandos pasirodymą nuo atsarginių žaidėjų suolelio, teigė, jog didžiausią įtaka tokiam rungtynių rezultatui padarė jo komandos greitas puolimas:

Komanda šiek tiek susižaidė per „Mero taurę“, o dabar priešininkai neapsigynė nuo greitų atakų, lengvai susikrovėm didelį skirtumą. Sužaidė gynyba ir greitos atakos. Manau, kad ateityje tie patys priešininkai sustiprės ir kiti varžovai bus daug stipresni.

„Uno“: Andrius Olberkis – 29 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Gailiūnas – 23 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Rokas Tumpa – 14 tšk., Rimvydas Miliauskas – 12 tšk.

„Baltic Transline“: Aivaras Keršis – 14 tšk., Tomas Klimavičius – 10 tšk., Modestas Paršeliūnas – 9 tšk.

„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)Baltic Transline neatlaikė SK „Vertigo“ mesto iššūkio ir pripažino pastarųjų pranašumą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos toliašaudė artilerija ketvirtajame rungtynių kėlinyje užbaigė „Uno“ ekipos sezoną (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:34 val.)Prastai startavę „Baltic Transline“ vėliau atsigavo ir susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 17:01 val.)„Šernai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Uno“ ekipą. (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)Arti keturgubo dublio buvęs R. Trepočka bei trisdešimt septynis taškus pelnęs T. Vasiliauskas atvedė „Šilainiai“ komandą į penktąją pergalę iš eilės (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:23 val.)