Rimo & Patikima linija vs Hidraulinės sistemos (71:91)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę

2023 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 22:32 val., peržiūros: 425

Sausio 12 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Rimo & Patikima linija" (šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos" (svečiai). Jau rungtynių pradžioje svečiai pasiekė solidų pranašumą, nors "Rimo & Patikima linija" vis bandė kabintis ir priartėti, bet skirtumas palaipsniui tik augo, kol galiausiai "Hidraulinės sistemos" pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 71:91 (15:26, 23:19, 15:27, 18:19).

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, bet dar pirmojo kėlinuko metu skirtumas ėmė augti ir "Hidraulinės sistemos" pabėgo tolyn. Nors "Rimo & Patikima linija" vis išlaikė kovinį atstumą, bet prasidedant ilgajai pertraukai svečiai kontroliavo situaciją ir buvo priekyje rezultatu 38:45.

Antroje rungtynių dalyje "Rimo & Patikima linija" sparčiai rinkosi pražangas ir varžovams suteikė ne vieną progą rinkti lengvus taškus. Skirtumas išaugo ir intrigos nebeliko. "Hidraulinės sistemos" galiausiai sutvarkė formalumus ir pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 71:91.

11 rezult. perd.

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 03 d., antradienis, 22:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.) „TransUnion“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 21:57 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)Ketvirtfinalio kovoje Hidraulinės Sistemos pelnė pirmąją pergalę (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana užtikrintai susitvarkė su savo varžovais (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:04 val.)