Hidraulinės sistemos vs Plastena (89:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 21 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę

2023 vasario 21 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 291

Antradienį, vasario 21 d., Kauno energijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Hidraulinės sistemos“ ir svečių „Plastenos“.

Nors rungtynes abi komandos pradėjo ne itin rezultatyviai, tačiau krepšininkai greitai apsiprato aikštelėje, o pirmieji į priekį nutolo svečių krepšininkai. Tiesa, jų pranašumas nebuvo didelis ir dar antrojo kėlinuko metu šeimininkai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Prasidedant ilgajai pertraukai „Hidraulinės sistemos“ buvo priekyje rezultatu – 58:40.

Trečiajame kėlinyje svečiams pagaliau pavyko susitvarkyti reikalus puolime ir per trečiąjį kėlinį sumetė nemažai taškų. Tačiau suprastėjo reikalai gynyboje ir „šeimininkai tiktai dar labiau padidino pranašumą. Po trijų kėlinių „šeimininkai pirmavo jau 22 taškų skirtumu (77:55). Paskutinysis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas. Nors pačioje kėlinio pabaigoje svečiai po atkarpos 0:7 sugebėjo priartėti iki 15 taškų, tačiau laiko lemiamam spurtui nebeužteko. Rungtynės baigėsi šeimininkų pergale rezultatu – 85:71.

11 išpr. praž.

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana užtikrintai susitvarkė su savo varžovais (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:04 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)Ketvirtfinalio kovoje Hidraulinės Sistemos pelnė pirmąją pergalę (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Donelaičio“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 18:53 val.)Hidraulinės Sistemos žengia toliau atkrintamosiose (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:27 val.)