BC „Straight“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (101:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

,,BC ,,Straight“ nepasigailėjo ,,Kauno TPMC – 2“

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 21:06 val., peržiūros: 612

Trečiadienį, lapkričio 22-ąją dieną, Kauno technikos profesijos mokymo centro sporto salėje įvyko C lygos pirmanybių rungtynės, kuriuose aikštės šeimininkai ,,BC ,,Straight““ priėmė svečius ,,Kauno TPMC – 2“.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje ,Kauno TPMC – 2“ parodė savo užsidegimą, bet ,,BC ,,Straight““ komanda nenusileido. Kėlinys buvo apyligus (20:16).

Antrajame kėlinyje jau paaiškėjo, kad šeimininkai tikrai įveiks ,,Kauno TPMC – 2“ komanda. Nes įgijo dviženklį pranašumą (50:22).

Trečiajame kėlinuke ,,BC ,,Straight““ rengė vieną rezultatyvią ataką po kitos, vertė vieną metimą iš po krepšio po kito ir nenuostabu, kad po trijų ketvirčių jų persvara išaugo iki tridešimties taškų (73:39).

Ketvirtajam kėlinuke šeimininkai dar labiau suaktyvino savo žaidimą ir padidino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas (101:53).

,,BC ,,Straight““ treneris E.Rinkevičius: Mūsų pergalę lėmė E.Stankus ir komandiškas žaidimas.

,,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)BC „Straight“ ketvirtajame kėlinuke įrodė pranašumą prieš „ASU dubleriai“ (79:68) (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:24 val.)