Adma vs Vilmista (94:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 19:10 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65)

2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 22:01 val., peržiūros: 830

2018 lapkričio 27 d., Antradienį, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Adma“ ir svečiai „Vilmista“.

Rungtynes prasidėjo apylygiai, abi komandos pasižymėjo puikiu pataikymo procentu ir buvo surinkta greitai daug taškų (17:15). Visgi, kėlinį geriau užbaigė šeimininkai kurie po poros perimtų kamuolių įgyjo dviženklią persvarą po pirmojo kėlinio (28:17).

Antrajame kėlinyje ir toliau pratęsė spurtą „Adma“ kurie nesižvalgė atgal ir vis didino pranašumą. 31 pelnytas taškas per antrąjį kėlinį leido šeimininkams susikrauti triuškinantį pranašumą po dviejų kėlinių (59:29).

Trečiajame kėlinyje iš šeimininkų komandos jau buvo galima pastebėti atsipalaidavimo požymių, tuo pasinaudoję „Vilmista“ šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau jis vis tiek buvo didelis po trijų kėlinių (73:50).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar bandė spurtuoti, tačiau į kiekvieną jų taiklią ataką „Adma“ atsakydavo tuo pačiu ir šventė nesunkią pergalę rezultatu 94:65 (28:17, 31:12, 14:21, 21:15)

„Adma“ komandos žaidėjas D.Jagminas po rungtynių nedaugžodžiavo:

Pakovojom ir viskas, šiandien susirinkom visi gausiau, todėl pagreitinom žaidimą kas ir pasiteisino.

„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Adma“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2019 kovo 12 d., antradienis, 20:32 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)Lengvoje kovoje „Adma“ sutriuškino „Coca-Cola“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)„Adma“ pergalingai pradėjo sezoną įveikdami „KTK – Enerstena“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 19:47 val.)