KTK ‒ Enerstena vs Adma (50:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 23 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Adma“ pergalingai pradėjo sezoną įveikdami „KTK – Enerstena“

2018 spalio 23 d., Antradienis, 19:47 val., peržiūros: 944

Antradienį KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KTK – Enerstena“ ir svečių teisėmis atvykę „Adma“.

Rungtynės prasidėjo labai vangiai. Komandoms sunkiai sekėsi įsivažiuoti ir per pirmą kėlinuką „KTK – Enerstena“ sugebėjo įgyti tik dviejų taškų pranašumą. Antrame ketvirtyje viduryje „Adma“ surengė spurtą 11:0 ir varžovai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Svečiai toliau pratęsė sėkmingą atkarpą, kur prieš ilgąją pertrauką pirmavo 19 taškų pranašumu – 25:44.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito. „Adma“ toliau kontroliavo rungtynes ir nepaleido varžovų, o „KTK – Enerstena“ sunkiai sekėsi įveikti kietą svečių gynybą. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. „Adma“ išlaikė pranašumą savose rankose ir pergalingai pradėjo sezoną, rezultatu – 50:71 (18:16, 7:28, 13:17, 12:10)

Po laimėtų rungtynių „Adma“ ekipos treneris, D.Jagminas, kalbėjo:

„Sezono pradžia dar, reikia laiko įsivažiuoti komandai. Antrame kėlinyje žaidėjai supyko ant savęs ir patempėme į priekį.“

„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Norvelina“ antrą kartą įveikė „KTK ‒ Enersteną“ ir pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 19:39 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)„Adma“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2019 kovo 12 d., antradienis, 20:32 val.)„Adma“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „ASS Endress + Hauser“ krepšininkais (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:41 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)