Adma vs Hidraulit (71:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 19:10 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

D. Pocevičius dvitaškis išplėšė pergalę „Adma“ komandai

2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 387

Gruodžio 4 dieną, 19:10 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Hidraulit“ (svečiai). „Hidraulit“ susirinko tik šešiese, tačiau tai nesutrugdė komandai lygiai kovoti su varžovais iki paskutinių sekundžių. Visai nedaug trūko ir iki pratęsimo, tačiau dvitaškiu metimu, likus žaisti keletą sekundžių, pergalę savo komandai padovanojo D.Pocevičius 71:69 (16:16, 21:19, 18:17, 16:17).

Nors „Hidraulit“ ekipa ir turėjo vos vieną keitimą, tačiau tai nesutrugdė komandai demonstruoti didžiulio tempo ir būtent tai jiems leido labai sėkmingai žaisti prieš ilgesnį suolelį turinčius varžovus. Tuo tarpu „Adma“ sėkmingiau išnaudojo ūgio pranašumą, bet komandai labai trūko greičio, ypač gynyboje. „Hidraulit“ turėjo gausybę progų greitoms atakoms, o komanda žaidė taškas į tašką su varžovais. Prasidedant ilgajai pertraukai dviem taškais priekyje buvo „Adma“ 37:35.

Antroje rungtynių dalyje pranašumas vis dažniau buvo „Adma“ komandos pusėje. Šeimininkai išnaudojo ilgesnį suolelį ir kelis kartus atrodė, kad jie perlaužia rungtynių eigą. Tačiau „Hidraulit“ komanda nebuvo linkusi pasiduoti anksčiau laiko ir visą laiką lipo varžovams ant kulnų, kol galiausiai pasiekė savo – rezultatas tapo lygus. Vis tik „Adma“ sugebėjo išvengti pratęsimo ir viską sutvarkė per likusias sekundes, D.Pocevičius pataikė ne itin lengvą dvitaškį, o per likusį laiką varžovai sėkmingos atakos taip ir nesurengė. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:69.

„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:53 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Coca-Cola“ krepšininkams (2019 sausio 22 d., antradienis, 21:20 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Artstone“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 20:48 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)Puikiai sužaistas antrasis ketvirtis nulėmė „Admos“ pergalę (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 20:35 val.)Ketvirtąjame ketvirtyje „Vilmista“ įveikė pogrupio lyderius (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:37 val.) I. Jasiulevičius vedami Hidraulit neatsilaikė prieš Norvelina (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:00 val.)Taiklūs M. Kadakausko baudų metimai įtvirtino „Festo“ pergalę prieš „Hidraulit“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Hipocredit.lt“ užmėtė tritaškiais „Admą“ ir nesunkiai laimėjo pirmąjį 1/4 susitikimą (2019 kovo 29 d., penktadienis, 21:50 val.)