Adma vs Artstone (70:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 19:10 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Visas rungtynes atsilikinėję „Artstone“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę

2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 20:48 val., peržiūros: 528

Gruodžio 11 dieną, 19:10 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Artstone“ (svečiai). Beveik visas rungtynes atsilikinėję „Artstone“ krepšininkai sugebėjo atsitiesti pačioje rungtynių pabaigoje ir tiesiog nugvelbė pergalę iš varžovų panosies 70:73 (19:17, 20:15, 18:20, 13:21)

Rungtynių pradžia nebuvo labai rezultatyvi, krepšininkai prametė daug visai neblogų metimų, o pirmieji į priekį ėmė tolti „Admos“ žaidėjai. Svečiai netrukus paprašė pertraukėlės po kurios jų žaidimas išsijudino ir rezultatas labai greitai tapo lygus. Tiesa, „Artstone“ komanda vėl pradėjo silpniau žaisti gynyboje ir greitas atakas sėkmingai rengę „Admos“ krepšininkai nutolo, o prasidedant ilgajai pertraukai jų pranašumas siekė 7 taškus 39:32.

Antroje rungtynių dalyje „Adma“ vis dar sėkmingai išlaikė persvarą savo pusėje ir atrodė, kad šeimininkai po truputį artėja pergalės link, tačiau jų varžovai buvo kaip niekad kantrūs. „Artstone“ komanda pykosi tarpusavyje, bet tai padėjo žaidėjams susiimti ir galiausiai komanda atsitiesė. Negana to, jie pataikė labai svarbius tritaškius ir rungtynių pabaigoje pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai. „Adma“ dar turėjo ne vieną progą išsigelbėti, bet metimai skriejo pro šalį, kol galiausiai pergalė jiems išslydo iš rankų. Susitikimas baigėsi rezultatu 70:73

Mažvydas Juščius („Artstone“):

„rungtynes perlaužti mums padėjo charakteris, komanda jau ne pirmus metus žaidžia kartu, branduolys tas pats, tai išsirėkėm vieni ant kitų, bet tuo pačiu užsivedėm ir pasiekėm pergalę.“

„Artstone“ rungtynių pabaigoje įveikė „Fredą“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Artstone“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:50 val.)Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.)Puikiai sužaistas antrasis ketvirtis nulėmė „Admos“ pergalę (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 20:35 val.)„Adma“ atsirevanšavo „Artstone“ ekipai už pralaimėjimą pirmame rate (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Coca-Cola“ krepšininkams (2019 sausio 22 d., antradienis, 21:20 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)