Bitdefender ‒ Altacom vs Ulmas (77:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“

2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 799

Pirmadienį, lapkričio 20-ąją dieną, Kauno technikos profesijos mokymo centro sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko A pogrupio šeimininkų ,,Bitdefender – Altacom" ir svečių ,,Ulmas".

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (2:2), (4:4), (8:8). Bet įpusėjus pirmajam kėlinį savo taiklais mėtimais ,,Bitdefender – Altacom" komanda įsiveržė į priekį (21:11).

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo, kai ,,Ulmo" komanda sugebėjo pasivyti priešininkus ir išlyginti rezultatą (26:26), (28:28). Bet tai truko neilgam, taiklų mėtimą pataikęs D.Vilkius padėjo komandai vėl pasprukti nuo svečių (39:31).

Trečiojo ketvirčio viduryje po A. Lukausko taiklų mėtimų rezultatas buvo lygus (44:44). Bet tada puikią atkarpą sužaidė ,,Bitdefender – Altacom" krepšininkas M.Savickas perėmęs keletą svarbių kamuolių, pataikęs vieną tritaškį ir dar du taškus iš eilės ir tai leido šeimininkams spurtuoti bei po trijų kėlinukų vėl pirmauti (61:52).

Ketvirtajame kėlinuke ,,Ulmas" pabandė šiek tiek priartėti (67:66). Tačiau M. Savickui pelnius dar kelius taškelius ,,Bitdefender – Altacom" komanda pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis rungtynių rezultatas (77:72).

,,Bitdefender – Altacom" komandos treneris G.Liutkevičius: Mūsų pergalę lėmė pagerėjas taiklumas. O komadai šiandien galėčiau išskirti du lyderius, kurie padėjo laimėti šias rungtynes. Tai buvo Ž.Gaidžiūnas, bet dėja jis patyrė traumą, labai gaila, tikėkimes greitai pasveiks. Ir dar vienas lyderis M.Savickas labai daug gerų metimų šiandien pataikė.

„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:38 val.),,Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai įveikė ,,Alaina & Limobus“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:02 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:17 val.) Vilmista atkaklioje kovoje palaužė Ulmas (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 23:09 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ po trijų prątesimų išlygino serijos rezultatą prieš „Omega“ (100:89) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 17:43 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)