Callcredit vs Artstone (54:56)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“

2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 23:40 val., peržiūros: 1160

Ketvirtadienį, sausio 26 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, antrojo etapo, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Callcredit“ ir svečių „Artstone“ komandos

Susitikimas prasidėjo permainingai, bet jas geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį 5:7. Visgi, savo žaidimo atradusi „Callcredit“ komanda sugebėjo priartėti (12:14). Tada „Artstone“ spurtavo 2:9 ir ketvirčio pabaigoje vėl atitrūko nuo varžovų. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė 9 svečių persvara – 14:23.

Antrąjame kėlinyje svečiai puolime gerai dalinosi kamuoliu ir jau pirmoje atakoje po R.Babenskas dvitaškiu padinino „Callcredit“ deficitą iki dviženklio skaičiaus – 14:25. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 4 minutes po T. Šiškevičiaus tritaškio „Artstone“ persvara tapo rekordinė – 20:36. Šeimininkų komanda besibaigiant antrajam kėliniui sugebėjo šiek tiek sumažinti varžovų persvarą, tačiau ji vistiek išliko dviženklė – 26:36.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje žymiai nepasikeitė. Abi komandos labai vangiai pradėjo kėlinuką ir per pusę kėlinio bendrai pelnė vos 7 taškus. Pagaliau savo žaidimą sudarę „Callcredit“ krepšininkai pradėjo kontroliuoti įvykius aikštelėje ir po truputį mažinti savo komandos deficitą. Sužaidus daugiau šešias minutes „Artstone“ komandos persvara ištirpo iki 7 taškų (35::42), tačiau svečiai nepasimetė ir netrukus atstatė dviženklę persvarą. Kėlinio pabaigoje D.Šiumeta realizavo abu baudų metimus ir vėl sumažino skirtumą iki 9 taškų. Po trijų kėlinių večiams pavyko išsiaugoti apčiuopiamą persvarą – 37:46.

Ketvirtąjį kėinuką geriau pradėjo „Callcredit“ krepšininkai, kurie per mažiau nei 3 minutes laimėjo atkarpą 7:3 ir priartėjo prie varžovų – 44:49. Kol „Arstone“ krepšininkai strigo puolime, tuo pasinaudoję šeimininkai sumažino atsilikimą iki 1 taško (50:51), tačiau persverti rezultato savo naudai taip ir nepavyko. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes komandas skyrė 2 taškai. Netrukus abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis – svečiams dvitaškį įmetė S.Lengvinas, o „Callcredit“ komandos atstovas A.Rimas neklydo prie baudų metimo linijos. „Artstone“ savo atakos metu nepavyko pasižymėti ir jie paliko 24 sekundes varžovams, tačiau V. Jurkevičiaus tritaškis skriejo pro šalį ir „Artstone“ šventė pergalę rezultatu 54:56. S.Lengvinas tapo „Artstone“ komandos raktu į pergalę – jis pelnė paskutinius 4 svečių taškus ir atkovojo svarbų kamuolį, po paskutinio varžovų metimo.

Po rungtynių pakalbintas „Artstone“ žaidžiantysis treneris J.Jokšas : „Šiandien žaidėme banguotai. Antroje rungtynių pusėje, manau, pavargome, nes kaip matėt suolelis buvo trumpas (7 žaidėjai), o pas varžovus jis buvo ilgesnis. Mūsų pagrindinis centras yra patyręs traumą, trūko gal fizinės jėgos mums, bet pirmoje pusėje užsimetėm taškų ir ištempėm iki galo.“

Callcredit: Arūnas Rimas – 21 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Darius Šiumeta – 12 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Mickevičius – 5 tšk.

Artstone: Remigijus Babenskas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Justas Jokšas – 14 tšk., Simonas Lengvinas – 12 tšk., Tomas Šiškevičius – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)Inirtingoje dvikovoje sėkmę prisijaukino „Callcredit“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:07 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)„Artstone“ parodė charakterį, bet pergalę pasiekė „Restauratoriai & Hausa“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Gėlių bankas“ metė rimtą iššūkį pirmąsias sezono rungtynes žaidusiems „Callcredit“ žaidėjams (2016 spalio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)„Artstone“ sutriuškino žaidimo neradusią „Acme“ ekipą (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:48 val.)