Vėjų linija & Garliavos duona vs KK „Garliava“ (70:86)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

T.Vitkevičiaus vedami KK „Garliava“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“

2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 20:18 val., peržiūros: 779

Pirmadienį Pilėnų pagrindinė mokyklos (pradinių klasių korpusas) sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir svečių teisėmis atvykę KK „Garliava“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo (7:6). KK „Garliava“ pasianudojo varžovų klaidomis ir per keletą minučių susikrovė 7 taškų pranašumą ( 9:16). Po minutės pertraukėlės ( šeimininkų) per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ( 17:23). Antrame kėlinyje T.Vitkevičius toliau dominavo po krepšiu, kur šeimininkai sunkiai sugebėjo jį sustabdyti ir atotrūkos išaugo iki dviženklio ( 22:36). „Vėjų linija & Garliavos duona“ pavyko susitvarkyti tiek su gynyba, tiek puolimu ir deficitas ištirpo iki 9 – 31:40.

Po ilgosios pertraukos „Vėjų linija & Garliavos duona“ ėmė mažinti skirtumą tolimais metimais, tačiau svečiai mažais žingsniukais atstatė pranašumą turėtą ( 37:50). Likus žaisti tris minute šeimininkai vėl pradėjo lipti varžovams ant kulnų, bet KK „Garliava“ išlaikė iniciatyvą savose rankose ( 50:61). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai kibo į atlapus varžovams ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų, tačiau T.Vitkevičius toliau žaidė nesustabdomai ( 61:76). Rungtynių pabaigoje KK „Garliava“ toliau didino pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 70:86 (17:23, 14:17, 19:21, 20:25)

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Raila – 15 tšk., Mantas Daunoravičius – 12 tšk.

KK „Garliava“: Tomas Vitkevičius – 36 tšk. (16 atk. kam., 9 išpr. praž.), Marius Satkevičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Juodis – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

„VU KHF“ įveikė „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pasipriešinimą bei prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:09 val.)Best 4 You nepavyko rimčiau pasipriešinti KK „Garliava“ ekipai (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Kauno Rami“ iššvaistė didžiulį pranašumą, tačiau pratęsime palaužė KK „Garliava“ ekipą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:59 val.)