R2P Sport ‒ S/M vs Kauno TPMC (76:113)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 21 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių pusėje nepasipriešino prieš „Kauno TPMC“ (76:113)

2019 sausio 22 d., Antradienis, 07:52 val., peržiūros: 784

2019 sausio 21 d., Pirmadienį, Kauno kolegija mažojoje salėje, įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungrynės, kuriuose susitiko šeimininkai „R2P Sport ‒ S/M“ ir svečiai „Kauno TPMC“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie greitai išsiveržė į priekį (7:15), visgi po poros taiklių tritaškių metimų pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo (22:23).

Antrąjame rungtynių kėlinyje „R2P Sport ‒ S/M“ greitų atakų dėka nepaleido varžovų į priekį ir alsavo jiems į nugarą, prieš ilgąją pertrauką rezultatas rodė (42:47) „Kauno TPMC“ komandos naudai.

Trečiajame rungtynių kėlinyje tik penkiese susirinkę „R2P Sport ‒ S/M“ komandai pradėjo stigti jėgų, tuo pasinaudoję svečiai, o ypač E.Kulboka, kuris pataikė 4 taiklius tolimus metimus, iškarto pabėgo į priekį ir susikrovė triuškinamą pranašumą prieš lemiamą ketvirtį (60:83).

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje buvo likę tik formalumai, vos kojas pavilkę šeimininkai leido varžovams pelnyti daug lengvų taškų, ko pasekoje skirtumas jau buvo labai didžiulis ir „Kauno TPMC“ šventė nesunkią pergalę rezultatu 76:113 (22:23, 20:24, 18:36, 16:30).

„Kauno TPMC“ komandos treneris Algirdas Žadeikis:

Šiandien buvo stipresni, vienaženkliškai. Pirmus du kėlinius žaidėme neužsivedę, nesusikaupę, todėl buvo apylugus ir rezultatas, poto kaip pradėjome gynyboje aktyviau dirbt ir greitesnį žaidimą demonstruot, rezultatas iškarto ir padidėjo.

„R2P Sport – S/M“ laimėjo trilerį prieš „ICE“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ iškovojo pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:12 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nugalėjo „Akademiją“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„ICE“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (70:59) (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 14:52 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Pro Angels“ penketukas atsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)„MRU VSA“ be didesnio vargo įveikė „ R2P Sport – S/M“ ir žengia į B lygos pusfinalį (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:44 val.)Taškų lengtynėse „Kauno TPMC“ pranoko Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (119:95) (2019 kovo 19 d., antradienis, 21:49 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)