KM „Žalgiris“ vs R2P Sport ‒ S/M (62:76)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„R2P Sport ‒ S/M“ iškovojo pergalę prieš KM „Žalgiris“

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 697

Trečiadienį, gruodžio 12 – ąją dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KM „Žalgiris“ir svečių teisėmis atvykę „R2P Sport ‒ S/M“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmajame kėlinyje pradėjo ryškėti „R2P Sport ‒ S/M“ komandos pranašumas.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo kėlinio minutei „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą, bet likus kelioms sekundėms taiklus N. Kavaliausko metimas padėjo šeimininkų komandai lturėti vieno taško persvara. Po pirmojo ketvirčio – 10:9.

Antrą kėlinį su susikaupimu ir nusiteikimu pradėję „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai spurtavo ir po 4 minučių nutolo net 10-a taškų, tačiau KM „Žalgiris“ krepšininkai nepasidavė ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 2, bet tuom viskas ir baigėsi. Antrojo kėlinio pabaigoje vėl spurtavę svečiai įgijo 5-os taškų pranašumą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę rezultatu – 31:36.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, „R2P Sport ‒ S/M“ ir toliau iš lėto didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, nors ir „R2P Sport ‒ S/M“ atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vstiek laimėjo jie – 44:58.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir „R2P Sport ‒ S/M“ iškovojo pergalę rezultatu – 62:76.

„R2P Sport ‒ S/M“ komandos treneris M.Juščius: Smagu, kad laimėjome. Iš tikrujų šiandien susirinkome mažai, tai galvojome, kad jaunimas užspaus, apibėgs, bet tinkamai nusiteikėme ir gerai sukovojom.

„R2P Sport – S/M“ laimėjo trilerį prieš „ICE“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nugalėjo „Akademiją“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių pusėje nepasipriešino prieš „Kauno TPMC“ (76:113) (2019 sausio 22 d., antradienis, 07:52 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)