Kauno TPMC vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (119:95)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 19 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Taškų lengtynėse „Kauno TPMC“ pranoko Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (119:95)

2019 kovo 19 d., Antradienis, 21:49 val., peržiūros: 689

Kovo 19d., Antradienį, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko“ šeimininkai – „Kauno TPMC“ ir sveičiai – Kauno autobusai & SK „Vertigo“.

Rungtynes 7:0 atkarpa pradėjo svečiai, tačiau įpusėjus kėliniui „Kauno TPMC“ rezultatą išlygino (9:9). Antroje pirmojo ketvirčio pusėje vyko atkakli kova, bet kėlinį geriau užbaigę šeimininkai – 21:18. Antrąjį ketvirtį spurtu pradėjo „Kauno TPMC“ ir padidino pranašumą iki 13 taškų (31:18). Vis gi, pirmosios rungtynių dalies pabaigoje kovingai žaidę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ sumažino atsilikimą vos iki 3 taškų – 49:46.

Antrąją rungtynių dalį itin rezultatyviai pradėjo šeimininkai, nors Kauno autobusai & SK „Vertigo“ didžiąją kėlinio dalį sėkmingai priešinosi jų jėgos išseko trečiojo kėlinio pabaigoje ir „Kauno TPMC“ krepšininkai vėl atsiplėšė – 83:66. Ketvirtąjame kėlinyje abi ekipos neskyrė itin daug dėmesio gynybai ir visa žaidimo eiga vyko tik puolimu, ekipos per paskutinį rungtynių kėlinį įmetė net 65 taškus. Vis gi, solidesnį krepšinį parodę „Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę – 119:95 (21:18, 28:28, 34:20, 36:29).

„Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„GZP“ iškovojo pergalę prieš Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Pro Angels“ puikiu puolimu patiesė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:06 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ gana lengvai patiesė savo varžovus (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)„Kauno TPMC“ turėjo nemažai vargo kovoje su „GZP“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)