Plastena vs Rimo & Patikima linija (104:77)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ pratęsė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pralaimėjimų seriją

2023 birželio 19 d., Pirmadienis, 20:16 val., peržiūros: 475

Birželio 19 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Plastena“ (1-1) ir „Rimo & Patikima linija“ (0-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Plastena“ dėka spurto 11:0 iškart tolo ir pasibaigus pirmajam kėliniui po M. Gaubio tritaškio paskutinę sekundę jau pirmavo 33:13.

Antrajame kėlinuke svečiai sumetė septynis tolimus metimus, kas leido šiek tiek priartėti. Įpusėjus susitikimui 53:41.

Trečiajame kėlinuke po eilinio A. Jarašiūno tolimo metimo „Rimo & Patikima linija“ artėjo iki 63:57. Visgi, „Plastena“ arčiau priartėti nebeleido ir iki trečio kėlinio pabaigos vėl atstatė dviženklį pranašumą 79:68.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo spurtuodami 11:0 ir šiuo spurtu galutinai uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 104:77 (33:13, 20:28, 26:27, 25:9).

Alanas Urbonas

J. Špokas atvedė „Dust2“ į pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)Vasaros lygos starte nesunki MB „TR Project“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 20:10 val.)Autsaiderių dvikoje ‒ „Rimo & Patikima linija“ pirmoji pergalė (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Plastena“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 birželio 23 d., penktadienis, 13:33 val.)„KKL Next Generation Select Team“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Plastena“ išvargo pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:08 val.) „Plastena“ užtikrintai susitvarkė su „Dust2“. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Plastena“ atlaikė varžovų spurtą ir pateko į finalą (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:19 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Volinta Energy“ (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 09:20 val.)„KKL Next Generation Select Team“ susitvarkė ir su „Plastena“ ekipos pasipriešinimu (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)