Rimo & Patikima linija vs Alligator (75:84)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 19 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Alligator“ po pratęsimo palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2023 balandžio 19 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 239

Balandžio 19 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ 2023 taurės rungtynės tarp „Rimo & Patikima linija“ ir „Alligator“ ekipų.

Nepaisant to, kad rungtynes sėkmingiau pradėjo „Alligator“, tačiau pirmo kėlinio antroje pusėje įsižaidė „Rimo & Patikima linija“ ekipa, kuri pirmą kėlinuką laimėjo 19:15.

Antrame kėlinuke komandos apsikeitė tritaškiais, o įpusėjus kėliniui minimaliu pranašumu priekyje buvo šeimininkai 29:28. Vėliau M.Milmontas pridėjo 10 taškų, kurie leido „Rimo & Patikima linija“ ekipai įpusėjus susitikimui būti priekyje 43:35.

Trečio kėlinio pradžioje „Alligator“ iškart artėjo iki 43:40. Nors „Rimo & Patikima linija“ iškart tolo iki 50:42, bet į tai svečiai atsakė trimis tritaškiais, kurie leido „Alligator“ persverti rungtynių rezultatą ir po trijų kėlinių pirmauti 52:55.

Lemiamame kėlinuke „Alligator“ tolo 56:63. Visgi, po M. Milmonto metimų „Rimo & Patikima linija“ persvėrė rezultatą 66:64. Nors po dviejų tritaškių „Alligator“ išsiveržė į priekį, tačiau taiklus K. Budzeikos dvitaškis lygino rungtynių rezultatą ir nukėlė ekipas žaisti pratęsimo.

Pratęsimą „Alligator“ pradėjo dviem tolimais šūviais ir pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 75:84 (19:15, 24:20, 9:20, 18:15, 5:14).

Laurynas Žvinklis

„ICE“ grupės varžybas užbaigė pergale (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ įveikė „Alligator“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 gegužės 09 d., antradienis, 21:58 val.)„Dust2“ po atkaklios kovos įsirašė pergalę (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „ICE“ (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 22:15 val.)Visas rungtynes pirmavę „Dust2“ nugalėjo „Alligator“ (2023 balandžio 28 d., penktadienis, 21:04 val.)Pirmose „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės varžybose ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 22:57 val.)