Alligator vs ICE (77:89)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 21 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Po kietos kovos pergalę pasiekė „ICE“

2023 balandžio 21 d., Penktadienis, 22:15 val., peržiūros: 347

Balandžio 21 dieną, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, vyko „Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurės 2023 varžybos tarp „Alligator“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų taškais, tuo pačiu bandė atsakyti ir priešininkai, tačiau jie metimą prametė 5:0. Sužaidus tris minutes abi komandos apsikeitė taškais ir pradėjo žaisti taškas į tašką – 10:8. Likus iki ketvirčio dviems minutėms šeimininkai surengė spurtą 0:5 ir šį ketvertį turėjo 3 taškų pranašumą – 16:19. Antrajo ketvirčio pradžioje svečių ekipai pradėjo kristi tritaškiai ir jau ketverčio vidurį rezultatas buvo lygus 22:22. Likus iki ketverčio minutei svečiai surengė kelias greitas atakas ir laimėjo ketvertį rezultatu – 38:39.

Trečiajame kėlinyje vyko arši kova tarp komandų. Abi komandos kaip įmanydamos stengėsi gerinti savo pozicijas. Padaugėjo aštrių prasiveržimų, tuo pačiu ir pražangų skaičius išaugo. Tačiau nei vienai komandai nepavyko pakeisti skirtumo švieslentėje ir po trijų kėlinių priekyje „ICE“ rezultatu 59:67. Ketvirtas kėlinys prasidėjo labai permainingai. Pirmas dvi minutes atrodė, kad toliau tęsis arši kova, vykusi visą trečia kėlinį, tačiau po 4 minučių svečiai ėmė spurtuoti ir padidino skirtumą iki 8 taškų. Dar po minutės svečiai sužaidė puikią ataką pelnė dar tu taškus ir išsiveržė į priekį 10 taškų pranašumu. Taip užsivedusių svečių varžovai nesugebėjo sustabdyti ir pergalę šventė „ICE“ rezultatu 77:89.

Deivydas Grigalius

Į ketvirtfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Mažojoje taurėje į pusfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Sportturo“ taurėje: „Kelių priežiūra“ įveikė „ICE“ (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:09 val.)Visas rungtynes pirmavę „Dust2“ nugalėjo „Alligator“ (2023 balandžio 28 d., penktadienis, 21:04 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę 2023 laimėjo „Klausučių alaus darykla“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Alligator“ po pratęsimo palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 21:53 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ įveikė „Alligator“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 gegužės 09 d., antradienis, 21:58 val.)„Dust2“ nugalėjo „ICE“ ir išliko nepralaimėję grupės varžybose (2023 gegužės 02 d., antradienis, 20:37 val.)„ICE“ užtikrintai žengė į finalą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:49 val.)„ICE“ grupės varžybas užbaigė pergale (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)