KMAIK vs Hermis (92:49)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 07 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ lengvai sudorojo „Hermį“

2017 balandžio 08 d., Šeštadienis, 00:49 val., peržiūros: 791

Penktadienį, balandžio 7 dieną, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „KMAIK“ bei svečių „Hermio“. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ties tuo jie nesustojo ir visų likusių rungtynių metu tik ir bėgo į priekį bei galiausiai sutriuškino savo varžovus.

Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi „Hermio“ ekipai. Sužaidus keturias minutes, jie turėjo penkių taškų pranašumą bei buvo praleidę į savo krepšį vos tris taškus. Tačiau tuomet atsigavimo ženklus pradėjo rodyti „KMAIK“ ekipa ir surengė spurtą 15:3, kuris leido jiems įgyti solidesnį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar pataikė po dvitaškį, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:13. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu. „Hermio“ ekipai net pavyko po truputį mažinti savo atsilikimą, tačiau tuomet dar vieną gerą atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir sužaidus pusę ketvirčio, jie įgijo jau dviženklį pranašumą. Ties tuo jie nesustojo ir pradėjo dar šiek tiek tolti nuo savo varžovų. Svečių ekipa daug klydo, o tai atvėrė visas galimybes „KMAIK“ ekipai išbėgti į greitą puolimą ir pelnyti lengvus taškus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:26.

Trečiasis kėlinukas „Hermio“ komandai buvo itin sunkus. Jiems visiškai nepavyko užpulti varžovų krepšio, o aikštelės šeimininkai be didesnių problemų tvarkėsi tiek gynyboje, tiek ir puolime. Jie kėlinį pradėjo 16:0 spurtu, kuris leido jiems įgyti jau 32-ų taškų pranašumą bei taip sudėlioti jau visus taškus ant „i“. Sužaidus kiek daugiau nei septynias minutes, pirmuosius taškus šio kėlinio metu pelnė ir svečių ekipa. Tačiau tai jų neguodė, nes šį kėlinį jie pralaimėjo triuškinančiai ir atrodė beviltiškai. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 64:34. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. Visgi, „KMAIK“ ekipa buvo pagavusi bangą ir tai jiems tik dar labiau padėjo atakuojant varžovų krepšį. Jie šį kėlinį taip pat laimėjo dviženkliu skirtumu ir galutinį rezultatą pavertė dar labiau triuškinančiu. Galiausiai, „KMAIK“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu 92:49.

KMAIK: Imantas Šturma – 28 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 21 tšk. (11 atk. kam., 9 rezult. perd.), Eimantas Keleris – 14 tšk., Paulius Zagurskas – 14 tšk.

Hermis: Saimonas Pažėra – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Tautvydas Grušauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Gintaras Žilinskas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

„KMAIK“ žengė į „Iššūkio“ taurės finalą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 17:50 val.)Tik po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė „Remza & Langvila“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „KMAIK“ susitvarkė su „Košmaru“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Kauno Rami“ lengvai susitvarkė su penkiese susirinkusiais „KMAIK“ krepšininkais (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)Pavasario taurės starte užtikrinta „Kauno Rami“ pergalė prieš „Hermį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 23:42 val.)I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)