Ryterna Group vs Hidraulinės sistemos (79:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

M. Šumlinsko dvitaškis rungtynių pabaigoje padovanojo pergalę „Hidraulinėms sistemoms“

2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 696

Antradienį, lapkričio 20-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO-Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryterna Group“ ir svečių „Hidraulinės sistemos“ komandos.

Rungtynės prasidėjo gana ramiai ir ne itin rezultatyviai, abi komandos buvo tarsi žvalgyboje ir tyrinėjo varžovus. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio švieslentė rodė lygų rezultatą (8:8), tačiau šeimininkai puikiai sužaidė antrąją kėlinio dalį ir atitrūko – 21:14. Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais iš eilės svečių taškais ir jie vėl kvėpavo varžovams į nugarą (23:21). Netrukus abi komandos pademonstravo savo toliašaudės artilerijos sugebėjimus ir abi sumetė iš viso net 10 tritaškių. Tiesa keliais daugiau pavyko įmesti svečiams, todėl jie prieš ilgąją pertrauką sugebėjo išsiveržti į priekį – 39:43.

Po ilgosios pertraukos „Hidraulinės sistemos“ niekaip negalėjo pelnyti taškų, o per keturias minutes pralaimėjo atkarpą 13:0 ir ir jau buvo priversti vytis gerokai atitrūkusius šeimininkų krepšininkus. Antroje kėlinio pusėje svečiai vedami M. Šumlinsko ir L. Čekavičiaus pagaliau pralaužė ledus puolime ir likus žaisti minutę iki kėlinio pabaigos jiems buvo pavykę net išlyginti rezultatą (58:58), tačiau du E. Straigio tritaškiai leido „Ryterna Group“ komandai prieš lemiamą rungtynių dalį vėl išsiveržti į priekį – 64:61. Ketvirtasis ketvirtis buvo įtemptas, abi komandos vis keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau nei vienai komandai nepavyko susikrauti ženklesnės persvaros. Rungtynių kulminacija vystėsi pačioje ketvirtojo ketvirčio pabaigoje. Likus žaisti dvi minutes šeimininkai dar turėjo keturių taškų persvarą, bet likus žaisti mažiau nei minutę rezutlatas buvo lygus (79:79). Toliau sekė kelios gana padrikos atakos, tačiau likus žaisti tris sekundes po puikaus T. Vasiliausko perdavimo lengvus taškus iš po krepšio pelnė M.Šumlinskas. „Ryterna Group“ dar turėjo laiko savo paskutinei atakai, tačiau surengti rezultatyvaus išpuolio jiems nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu – 79:81 (21:14, 18:29, 25:18, 15:20).

T. Šoriaus ir G. Prabulio tandemas vos neatvedė „Spartos“ į pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 13:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)Tritaškių badą kentusi „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ neasipriešino „Hidraulinėms sistemoms“ (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 20:18 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)Antroje rungtynių pusėje puikiai sugrįžę „Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Straight“ ir iškovojo C lygos bronzą (79:67) (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 22:26 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ vargo su BC „Prisikėlę“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:43 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)Tris kėlinius kovoję „Baltic Transline“ palūžo ketvirtajame ir atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:00 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)