Hidraulinės sistemos vs BC „Straight“ (79:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2019 balandžio 13 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėje puikiai sugrįžę „Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Straight“ ir iškovojo C lygos bronzą (79:67)

2019 balandžio 13 d., Šeštadienis, 22:26 val., peržiūros: 1097

Balandžio 13 d., Šeštadienį, 18:00 val. Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko C lygos, Didžiosios taurės mažojo finalo rungtynės, kuriose susitiko: „Hidraulinės sistemos“ ir BC „Straight“.

Rungtynes stipriu individualiu žaidimu pradėjo BC „Straight“, nors pirmieji į priekį išsiveržė „Hidraulinės sistemos“, tačiau BC „Straight“ krepšininkai įpusėjus pirmąjam ketvirčiui persverė rezultatą ir surengė 11:0 spurtą, po kurio ekipas skyrė 10 taškų (7:17). Po pirmojo kėlinio – 9:19. Antrojo kėlinio pradžioje T. Vainoro 2 taškai su pražanga sumažino skirtumą iki 7, tačiau vėl sekė BC „Straight“ krepšininkų 9:0 atkarpa po kurios BC „Straight“ turėjo 16 taškų pranašumą (12:28). Įpusėjus antrąjam ketvirčiui „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai sumetė greitus 3 tolimus metimus ir sumažino deficitą iki 10-ies (24:34). Likus kiek mažiau nei 3 minutėm BC „Straight“ vėl padidino pranašumą iki 14. Vis gi pirmąją rungtynių pusę geriau užbaigę „Hidraulinės sistemos“ sušvelnino atsilikimą – 37:46.

Antrąją rungtynių dalį įspūdinga atkarpa 16:0 pradėjo „Hidraulinės sistemos“. BC „Straight“ užstrigo puolime ir per trečiąjį ketvirtį pelnė vos 8 taškus. Puikiai antrosios rungtynių dalies pradžią sužaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai visiškai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir po trečiojo kėlinio turėjo susikrovę 12 taškų pranašumą – 66:54. Nors ketvirtąjame kėlinyje BC „Straight“ krepšininkai dar tikrai neketino atiduoti bronzos medalių „Hidraulinės sistemos“ sužaidė užtikrintą ketvirtąjį kėlinį ir nebepaliko šansų varžovams – 79:67 (9:19, 28:27, 29:8, 13:13).

„Hidraulinės sistemos“ Karolis Šabūnas:

Labai puikios emocijos, mums prizinės vietos kiekvienais metais yra tikslas ir nepaslaptis, kad jau eilę metų esam kažkurių tai vietų prizininkai, komanda turi super charakterį ir šiandien tai labai gerai parodėm, kai atlošėm beveik 20 taškų ir laimėjom varžybas.

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:28 val.)M. Šumlinsko dvitaškis rungtynių pabaigoje padovanojo pergalę „Hidraulinėms sistemoms“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:25 val.)