Agentus vs LSMU VА & Statybų vizija (87:56)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“

2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 18:53 val., peržiūros: 1391

Ketvirtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ SC „Orionas“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė „Agentus“ (3/10) ir svečių teisėmis atvykę „LSMU VА & Statybų vizija“ (6/7).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, kur ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 5:5). Toliau ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, kur ekipoms nepavykdavo surengti spurtų. Kėlinuko pabaigoje „Agentus“ surengė keletą greitų atakų ir susikrovė 3 taškų pranašumą ( 15:12). Antrame kėlinyje „LSMU VА & Statybų vizija“ toliau buksavo , o šeimininkai didino pranašumą ( 27:15). T.Misiūnas žaidė nesustabdomai po krepšiu ir atotrūkis išaugo iki 19 taškų. Per likusį laiką „LSMU VА & Statybų vizija“ sugebėjo atsitiesti bei apšvelninti skirtumą – 38:23.

Po ilgosios pertraukos „LSMU VА & Statybų vizija“ pavykdavo prisivyti varžovus, tačiau šeimininkai greitai atstatydavo pranašumą ( 49:31). Svečiams pavyko surengti sėkmingą atkarpą, bet Š.Kryžius atstatė taškus į vietą ( 57:38). Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito. „Agentus“ toliau diktavo savo žaidimą varžovams, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 87:56.

Agentus: Šarūnas Kryžius – 30 tšk., Tomas Misiūnas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Eimutis Gilys – 14 tšk.

LSMU VА & Statybų vizija: Juozas Kajokas – 22 tšk. (14 atk. kam.), Jonas Janickas – 18 tšk., Mantas Kleiza – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Agentus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:37 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)