Freda vs Rimo & Patikima linija (78:38)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 23 d., Antradienis, 21:20 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos

2018 spalio 23 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 812

Antradienį, spalio 23 dieną, Jachtklube įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Freda“ bei svečių „Rimo & Patikima linija“ ekipų.

Rungtynių pradžia visiškai priklausė „Fredos“ ekipai, kurios aktyvi gynyba bei rezultatyvus ir greitas žaidimas leido spurtuoti 0:14 bei pirmą kėlinuką laimėti 8:23.

Antrajame ketvirtyje „Rimo & Patikima liniją“ į priekį kiek patempė A.Rudžianskas, kurio septyni taškai paeiliui svečiams leido kiek priartėti – 15:29. Visgi, keletas klaidų paeiliui vėl išmušė „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus iš vėžių, kuo pasinaudoj usi „Fredos“ ekipa vėl nutolo – 17:38.

Trečiasis kėlinukas vėl prasidėjo „Fredos“ spurtu 14:0 ir po penkių G. Kreimerio taškų šeimininkai jau nutolo 52:17. Antroji kėlinuko pusė svečiams susiklostė kiek geriau, o J. Šatkaus tritaškis paskutinę kėlinuko sekundę užfiksavo rezultatą 64:32.

Paskutiniajame kėlinuke svečiams labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, kuo pasinaudoję šeimininkai sugebėjo dar šiek tiek padidinti savo pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 78:38 (23:8, 15:9, 26:15, 14:6).

„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Freda“ turėjo pripažinti „TransUnion“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:34 val.)„Freda“ įveikė iki tol nepralaimėjusią „Coca-Cola“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:01 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą bei iškovojo pirmąją pergalę Įmonių lygoje (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:22 val.)