ASS & Endress + Hauser vs Restauratoriai & Hausa (101:87)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 10 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

,,ASS & Endress + Hauser" nesunkiai įveikė ,,Restauratoriai & Hausa"

2017 lapkričio 10 d., Penktadienis, 22:35 val., peržiūros: 835

Penktadienį, lapkričio 10-ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centro pirmoje sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko C pogrupio šeimininkų ,,ASS & Endress + Hauser" ir svečių ,,Restauratoriai & Hausa" komandos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (4:4), (8:8), (17:17), (20:20), o pasibaiginėjus pirmajam kėlinukui po tikslaus A. Urbono tritaškio ,,ASS & Endress + Hauser" pirmavo (25:20)

Antrajį kėlinuką susikaupus ,,Restauratoriai & Hausa" komandai, pavyko išlyginti rezultatą ir pasivyti šeimininkus (30:30), (36:36), (40:40). Bet didesni pranašumą parodė ,,ASS & Endress + Hauser" komanda. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo (47:42).

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų nebuvo gan didelis ir ,,Restauratoriai & Hausa" komanda rodė savo užsispyrimą. Bet šeimininkų komanda atrodė pranašesni (73:69).

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyt, kad ,,ASS & Endress + Hauser" komanda iškovos pergale, juos vedė į priekį žaidėjas A.Urbonas (101:87).

o laimėtų rungtynių ,,ASS & Endress + Hauser" ekipos žaidėjas A.Urbonas: Paklaustas, kas lėmė šiandienos rungtynių pergalę, A.Urbonas atsakė: Kai pataikai į krepšį, tai ir laimi, apsiginti neapsigynėm, bet svarbiausia pataikėm į krepšį. Kas lėmė komandos pergalę, žaidėjas atsakė: Turbūt sakyčiau, kad aš, nes pataikiau taiklius metimus, nors tai pat ir buvo komandiškas darbas.

„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)Tritaškių metimų lietus pergalę atnešė „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjams (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.)