Callcredit vs Restauratoriai & Hausa (71:73)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tritaškių metimų lietus pergalę atnešė „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjams

2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 22:46 val., peržiūros: 715

Lapkričio 30 dieną, 20:30 val., A. Sabonio sporto centre, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Callcredit“ (šeimininkai) ir „Restauratoriai & Hausa“ (svečiai). Šios rungtynės turėjo tarsi dvi skirtingas puses. Iki ilgosios pertraukos gana tvirtai atrodė ir dviženklį pranašumą turėjo „Callcredit“ ekipa, tačiau antroje rungtynių dalyje „Restauratoriai & Hausa“ tiesiog nesustodami šaudė iš toli, persvėrė rezultatą savo naudai ir nutolo. Tiesa, dėl pergalės „Restauratoriai & Hausa“ ekipa turėjo kaip reikiant pasistengti, nes važovai buvo nusiteikę kovoti iki galo ir jiems tikrai nedaug trūko. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:73 (19:14, 16:13, 18:28, 18:18).

Rungtynių pradžioje abi komandos nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Nors iš pirmo žvilgsnio ekipos žaidė lygiai, tačiau skirtumas nepastebimai augo „Callcredit“ ekipos naudai ir buvo keli momentai kuomet skirtumas šoktelėdavo net iki 10 taškų. Tiesa, „Restauratoriai & Hausa“ ekipa negalvojo varžovų taip lengvai paleisti, tad aikštelėje vyko gana kieta kova net ir esant dviženkliam skirtumui. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Callcredit“ pirmaujant rezultatu 35:27.

Antroje rungtynių dalyje „Restauratoriai & Hausa“ varžovams parodė kaip reikia atakuoti iš toli. Iš pradžių tik vienas kitas tolimas metimas neatrodė labai gėsmingai, bet netrukus ekipa taip įsijautė, kad panaikino ne tik skirtumą, bet ir patys nutolo. Puikus taiklumas ir pataikyti net 17 tritaškių metimų per susitikimą leido jiems perimti rungtynių kontrolę. Dabar „Restauratoriai & Hausa“ jau pirmavo 9 taškais, o varžovams liko tik kelios minutės. Bet čia „Callcredit“ parodė nuostabų kovingumą, patys pataikę ne vieną sudėtingą tritaškį sugebėjo priartėti vos iki vieno taškelio, tačiau dar vienam bandymui jiems jau nebeužteko laiko. „Restauratoriai & Hausa“ atsilaikė ir laimėjo dvikovą rezultatu 71:73.

„Acme“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Restauratoriai & Hausa“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 15:24 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)Vieną atkarpą net 46:0 laimėję „Restauratoriai & Hausa“ nepaliko vilčių „Modestai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje nukovė „Restauratoriai & Hausa“ (86:69) (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:04 val.)M. Beržansko 51 taškas leido „Restauratoriai & Hausa“ sutriuškinti „Požeminės linijos ‒ POLI“ (108:59) (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:28 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)