Baltic Transline vs Sparta (85:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ viena koja mažosios taurės pusfinalyje, o „Spartos“ neišgelbėjo net ir trigubas M. Kaselio dublis

2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 22:45 val., peržiūros: 631

Sekamdienį, kovo 25 – ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės, ketvirtfinalio pirmosios serijos rungtynės tarp šeimininkų „Baltic Transline“ ir svečių „Spartos“ komandų.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir nervingai. Abi komandos sunkiai rinko taškus, o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė keturi taškai (8:4), tačiau ketvirčio pabaigoje „Sparta“ spurtavo 2:9 ir po pirmojo kėlinuko turėjo trijų taškų persvarą – 10:13. Antrasis ketvirtis pradėjo praktiškai identiška atkarpa, tik šįkart ją 11:2 laimėjo šeimininkai ir išsiveržė į priekį – 21:15. Svečių taškų badą nutraukė iš toli pataikęs T.Šorius, tačiau „Baltic Transline“ nemažino apsukų ir įpusėjus kėliniui turėjo dviženklį pranašumą (28:18). Antroji kėlinio pusė buvo permaininga – svečiai sumažino iki penkių taškų (30:25), bet netrukus ir vėl turėjo dviženklį deficitą. Tačiau pirmąją rungtynių pusę dvitaškiu užbaigė J.Kajokas ir komandas skyrė aštuoni taškai – 35:27.

Po ilgosios petraukos aikštelėje ir toliau vyko atkakli kova, bet šeimininkai kontroliavo rungtynių eigą ir išlaikė saugų 8 -10 taškų pranašumą. Iš toli pradėję pataikyti „Baltic Transline“ krepšininkai varė į neviltį savo varžovus ir vieny metu turėjo jau 18 taškų persvarą, bet „Spartos“ krepšininkai parodė charakterį ir per trisdešimt sekundžių pelnė 7 taškus be atsako ir ištirpdė šeimininkų persvarą iki vienuolikos taškų – 60:49. Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo permainingai – abi komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis puolime, bet šeimininkai visdar kontroliavo rungtynių eigą, o įpusėjus ketvirčiui komandas visdar skyrė dešimt taškų – 75:65. Netrukus „Baltic Transline“ laimėjo atkarpą 7:0 ir likus žaisti pustrečios minutės įgijo 16 taškų persvarą. Tai buvo viskas šiose rungtynėse, svečiams nepavyko sukurti stebuklo ir atkurti intrigos šiame susitikime. Rungtynes rezultatu 85:76 (10:13, 25:14, 25:22, 25:27) laimėjo „Baltic Transline“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

„Baltic Transline“ pusfinalį pradėjo nelengva pergale (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:52 val.)Baltic Transline žengė į C lygos Mažosios taurės finalą (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Grande“ ekipa (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 13:29 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:16 val.)J. Kajoko sezono rungtynės paženklintos lengva „Spartos“ pergale prieš „Vilkus“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)