Akademija vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (86:84)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Akademija“ išbarstė triuškinantį pranašumą ir vos nepaleido pergalės iš rankų

2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 22:55 val., peržiūros: 403

Pirmadienį, sausio 7 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijoj sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Akademija“ bei svečių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“. Aikštelės šeimininkai gana užtikrintai žygiavo pergalės link tris ketvirčius, tačiau visiškai sustojo lemiamo ketvirčio metu ir vos nepaleido pergalės iš rankų.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri smeigė kelis tritaškius ir įgijo jau keturių taškų pranašumą. Visgi, tuomet 10:0 atkarpą laimėjo „Akademija“ ir perimė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, skirtumas tarp komandų taip pat pakito neženkliai, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 27:22. Antrojo kėlinio pradžioje komandos ir toliau žaidė greitą ir apylygų krepšinį. Vėliau, kėlinukui perkopus į antrąją pusę, aikštelės šeimininkams buvo pavykę įgyti jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką „Akademija“ nebarstė savo pranašumo ir išlaikė dviženklį pranašumą savo rankose. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 53:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai visiškai nemažino tempo, galbūt net dar labiau jį padidino ir dėka greitų išpuolių, pradėjo krautis vis didesnį pranašumą. Neilgai trukus, komandas skyrė jau didesnis nei 20-imties taškų skirtumas. Per likusį kėlinuko laiką „Akademija“ išlaikė pranašumą savo rankose, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 79:57. Lemiamo ketvirčio pradžioje kur kas pranašesni atrodė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“, kurie vienu metu pelnė 11-ą taškų be atsako ir likus žaisti tris su puse minutės, braukė atsilikimą iki vienženklio. Tuomet svarbų tritaškį smeigė R.Puikys, tačiau tai nei kiek ramumo nesuteikė aikštelės šeimininkams. Svečiai ir toliau smaugė savo varžovus ir likus žaisti kiek daugiau nei minutei, sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Visgi, per likusį rungtynių laiką „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipos sėkmė baigėsi ir rimčiau pakovoti dėl pergalės jiems nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 86:84.

Linas Juknys („Akademija“):
“Be komentarų“.

„Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Akademija“ nelengvai susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„ICE“ įveikė „Akademiją“ ir nutraukė 8 paeiliui pralaimėjimų seriją (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:22 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:59 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 21:21 val.)