KM „Žalgiris“ vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (88:101)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 20:50 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 1002

Trečiadienį, Sausio 23 dieną, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp komandų KM „Žalgiris“ bei svečių Kauno autobusai & SK „Vertigo“. Apylygis krepšinis aikštelėje vyravo pirmąjį ketvertį, o vėliau iniciatyvą tvirtai į savo rankas perėmė svečiai ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 88:101.

Jau pirmomis rungtynių minutėmis į priekį staigiai atitrūko svečiai, kurie rengė labai greitas atakas, žaidėjai net nelaukdami komandos draugų mesdavo metimus iš vidutinio nuotolio ar tritaškio zonos ir tai darė labai užtikrintai. Tuo tarpu šeimininkai duso varžovų gynyboje ir tik vienas kitas sudėtingas metimas pasiekdavo tikslą. Negana to Kauno autobusai & SK „Vertigo“ komanda žaidė labai drausmingai – komanda padarė vos kelias klaidas pirmąjame ketvirtyje. Visa tai sudėjus skirtumas tarp ekipų pasiekė 9 taškų skirtumas – 20:29.

Antrasis ketvertys KM „Žalgiris“ komandai prasidėjo nelabai gerai – jiems sunkiai sekėsi surengti rezultatyvios atakos net 2 min., kai tuo tarpu Kauno autobusai & SK „Vertigo“ per tą laiką pelnė 7 taškus ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Nors tada šeimininkai padarė kelias greitas atakas ir pataikė tolimus metimus ir likus žaisti mažiau negu minutei, jie sumažino skirtumą iki vieno taško – 41:42.

Didžiąją trečiojo ketverčio dalį aikštelėje vyravo apylygis krepšinis, tad nei vienai iš ekipų nesisekė pakreipti įvykių sau naudinga linkme – vieniems skirtumą padidinti, o kitiems jį sumažinti. Taip komandoms rungtyniaujant priartėjo ir ketvirčio pabaiga, o priekyje rezultatu 54:65 buvo svečiai. Visgi kėlinio pabaigoje Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pelnė 9 taškus be atsako, palikdami varžovams 15 taškų pranašumą – 59:74.

Ketvirtojo kėlinio pradžia greit išsprendė paskutinius dar likusius klaustukus, o šeimininkų deficitas greitai perkopė 15 taškų ribą. Nors aikštėje toliau vyko kieta vyriška kova galutinis rezultatas skelbė labai solidžią Kauno autobusai & SK „Vertigo“ komandos pergalę – 88:101.

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ gana lengvai patiesė savo varžovus (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:31 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:06 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo““ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „MRU VSA“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)„Pro Angels“ puikiu puolimu patiesė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„GZP“ iškovojo pergalę prieš Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Kauno autobusai“ pervažiavo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)