Akademija vs GZP (93:83)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą

2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 20:22 val., peržiūros: 789

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Akademija“ ir svečių teisėmis atvykę „GZP“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji nuo varžovų atitrūko „Akademija“ ir J.Eibuko kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės vaizdas aikštelėjė nepakito. „GZP“ toliau buksavo tiek gynyboje, tiek puolime, o „Akademija“ susikrovė 14 taškų pranašumą ( 24:10). Antrame kėlinyje šeimininkai pasiekė rekordinę persvarą, tačiau svečiams pavyko susitvarkyti su puolimu ir ėmė mažinti skirtumą. Vis dėlto, „Akademija“ atlaikė varžovų šturmą bei išsaugojo turėtą pranašumą – 47:31.

Po ilgosios pertraukos „GZP“ ekipai nepavyko sumažinti skirtumo, tačiau ketvirčio pabaigoje svečiai pasinaudojo „Akademijos“ klaidomis, kur skirtumas ištirpo iki vienženklio ( 58:49). Per likusį laiką ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir komandas skyrė toliau 9 taškai ( 65:56). Ketvirtame ketvirtyje „GZP“ toliau lipo varžovams ant kulnų ir M.Gailiūnas išlygino rezultatą. Vis dėlto, „Akademija“ surengė spurtą 10:0, kur išsaugojo pranašumą iki ketvirčio pabaigos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 93:83.

„GZP“ pratęsė „Akademijos“ pralaimėjimų seriją (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Pro Angel“ atkaklioje kovoje pranoko „Akademija“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 22:19 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nugalėjo „Akademiją“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Akademiją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:14 val.)„MRU VSA“ iškovojo pergalę prieš „Akademija“ (73:70) (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:48 val.)„GZP“ sutriuškino „MRU VSA“ (98:66) (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:11 val.)„ICE“ įveikė „Akademiją“ ir nutraukė 8 paeiliui pralaimėjimų seriją (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:12 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)