ICE vs Akademija (79:76)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ įveikė „Akademiją“ ir nutraukė 8 paeiliui pralaimėjimų seriją

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 641

Vasario 27 d., trečiadienį, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „ICE“ (5/10) ir svečiai – „Akademija“ (6/7).

Rungtynių pradžioje vyko labai lygi kova ir tik kėlinio pabaigoje kelių rezultatyvių atakų dėka „ICE“ pirmavo 22:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi ekipos įsivėlė į kiek chaotišką žaidimą, tačiau tai buvo paranku šeimininkams, kurių bėk ir mesk žaidimas atnešė jiems dviženklį pranašumą – 47:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „ICE“ tritaškiais, kurie leido šeimininkams dar nutolti – 55:41. Bet tada „Akademija“ surengė kelias greitas atakas ir priartėjo iki 57:48. Kėlinuko antroje pusėje svečiai labai aktyviai sužaidė tiek gynyboje, tiek puolime, kas leido sumažinti deficitą iki dviejų taškų 61:59.

Viskas sprendėsi lemiamame ketvirtajame kėlinuke – šeimininkus kiek į priekį patraukė E.Obrikas, o sužaidus tris minutes kėlinyje „ICE“ pirmavo 67:61. Rungtynių pabaigoje vyko tikra drama – likus 50 sekundžių M.Maslenikovas pataikė tritaškį, po kurio šeimininkai pirmavo 78:76. Per likusį laiką „Akademija“ nepelnė nė taško, o „ICE“ pagaliau nutraukė pralaimėjimų nuo sausio 2 d. seriją. Galutinis susitikimo rezultatas 79:76 (22:19, 25:18, 14:22, 18:17).

„GZP“ pratęsė „Akademijos“ pralaimėjimų seriją (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Akademiją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „ICE“ ir išlieka nepralaimėję B lygoje (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:56 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:22 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo B lygos sezoną (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:25 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)