Ariogala vs Jaučakiai (83:90)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 liepos 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po trilerio su pratęsimu toliau keliauja „Jaučakiai“

2021 liepos 22 d., Ketvirtadienis, 22:25 val., peržiūros: 464

Liepos 22 dieną 20:50 val., „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 pusfinalio pora „Ariogala“ ir „Jaučakiai“. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:90 (18:22, 21:15, 15:17, 19:19, 10:17).

Rungtynių pradžia gerokai sėkmingesnė buvo „Jaučakiams“. Pastarieji sumetė per pora minučių tris tolimus metimus paeiliui ir atitrūko rezultatu 5:13. Tačiau šeimininkai nesiruošė pasiduoti. Jie ramiai sulaukė, kol varžovai išsimėtys metimus ir po truputį pradėjo mažinti atsilikimą. Iki kėlinio galo „Ariogala“ priartėjo 4 taškų skirtumu 18:22. Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai greit persvėrė rezultatą ir tada po truputį ėmė tolti nuo varžovų. Per pusę kėlinio „Ariogalai“ pavyko susikrauti 9 taškų persvarą, tačiau pabaigoje užsikūrę „Jaučakiai“ ištirpdė varžovų pranašumą ir kėlinį užbaigė rezultatu 39:37.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje įsivyravo atkakli kova. Ilgiausiai švieslentėje degė lygus rezultatas ir nei vienai komandai nepavyko nutolti didesniu nei 2 taškų skirtumu. Kėlinį komandos užbaigė rezultatu 54:54. Lemiamo ketvirčio pradžia buvo sėkmingesnė „Ariogalai“. Šie gan greitai įgijo 6 taškų pranašumą ir laikė jį beveik visą kėlinį, tačiau būrio sirgalių palaikomi „Jaučakiai“ labai aršiai stengėsi atimti iš varžovų pergalę. Likus žaisti pusantros minutės „Ariogala“ dar turėjo 4 taškų pranašumą, tačiau "Jaučakiai" parodė didesnį norą ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimas buvo labiau panašesnis į tritaškių konkursą nei į krepšinio žaidimą, kurį geriau sekėsi žaisti svečių komandai. Smarkiai sirgalių palaikomi "Jaučakiai" sumetė net 15 taškų per pratęsimą ir išsikovojo bilietą į pusfinalį.

Arvydas Augustinas Ivanauskas

„R2P Sport“ per lemiamą ketvirtį sutvarkė visus reikalus rungtynėse prieš „Jaučakius“ (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)„Ariogala“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 21:55 val.)Įtemptoje kovoje paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo „Ariogala“ (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Ariogala“ antroje rungtynių pusėje įveikė BC „Rhino“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:00 val.)„Jaučakiai“ neturėjo vargo prieš „Gemavilą“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Remza“ įveikė neblogai besipriešinusią „Ariogalos“ ekipą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Jaučakiai“ patiesė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2021 liepos 20 d., antradienis, 20:30 val.)„Jaučakiai“ pergale pradėjo Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 turnyrą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 19:54 val.)Trečiąją vietą Vasaros „Sportturas“ taurėje 2021 iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 20:36 val.)„Artstone“ nesulaukė pasipriešinimo pusfinalyje (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 20:57 val.)