Jaučakiai vs R2P Sport (67:83)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2021 liepos 27 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Trečiąją vietą Vasaros „Sportturas“ taurėje 2021 iškovojo „R2P Sport“

2021 liepos 27 d., Antradienis, 20:36 val., peržiūros: 574

Liepos 27 dieną 19:00 val., „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ sporto salėje įvyko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 mažasis finalas, kuriame susitiko „Jaučakiai“ ir „R2P Sport“. Trečiąją vietą iškovojo "R2P Sport" rezultatu 67:83 (18:20, 15:18, 15:26, 19:19).

Rungtynes penkiais greitais taškais pradėjo „R2P Sport“, tačiau pabėgti iškarto nepavyko. „Jaučakiai“ greit prisivijo ir nors svečiai visą kėlinį ėjo viena koja priekyje, „Jaučiakiai“ alsavo į nugarą ir kėlinį komandos užbaigė 18:20. Antrajame ketvirtyje toliau vyko atkakli kova. Kėlinio viduryje „Jaučakiams“ pirmą kartą pavyko persverti rezultatą, tačiau neilgam. Iki antros pusės pabaigos „R2P Sport“ susigrąžino pranašumą į savo rankas 34:38.

Po ilgosios pertraukos „R2P Sport“ pradėjo žaisti kiek agresyviau tiek gynyboje, tiek puolime. To pasekoje varžovai greitai perlipo komandinių pražangų ribą ir apsisunkino situaciją ant suolelio. Ir taip trumpą „Jaučakių“ suolelį dar labiau apsunkino tai, kad net trys žaidėjai jau turėjo po 4 asmenines pražangas. „R2P Sport“ neužtruko pasinaudodami susiklosčiuse situacija. Pastarieji greitai įgijo dviženklį pranašumą ir iki kėlinio galo po truputį didino jį 48:64. Lemiamą ketvirtį „R2P Sport“ pradėjo tuo pačiu energingumu, kaip ir trečiąjį. Prabėgus dvejoms kėlinio minutėms Jokūbas Špokas smeigė tolimą metimą paskutiniąją atakos sekundę ir „R2P Sport“ jau pirmauja dvidešimties taškų skirtumu 50:70. Iki rungtynių pabaigos „Jaučiakiams“ jau trūko jėgų priešintis ir „R2P Sport“ pergalingai užbaigę rungtynes rezultatu 67:83 šventė laimėję trečiąją vietą. Mažojo finalo MVP tapo Algirdas Jaras surinkęs dvigubą dublį ir 28 naudingumo balus.

Mažvydo Juščiaus (R2P Sport) komentaras:

Zinojom koks yra varzovas. Zinojom, jog jie zemi, mobilus bei pataikantys. Tai privalejom naudotis savo pranasumais po krepsiu, ka manau puikiai ir isnaudojom. Jie privalejo spaustis, o tada atsiverdavo daugiau erdves perimetre. Is esmes turejome neblogas varzybas is tos puses, jog palaikem tempa, energija ir neblogai naudodavomes savo pranasumais.

Išskirti nenoriu nieko, tuo ko gero ir buvome stiprus, jog daug zaideju gali tapti vakaro zvaigzdemis ir negali zinoti, kurio vakaras bus😏

O varzovams pagarba uz kova, jie tikrai kovingi, turi palaikyma kuris juos stumia i prieki.

O del sventimo, tai kaip antradienio vakarui, manyciau buvo labai solidziai atsvesta 😅✌️

Aurimas Gavelis

„Jaučakiai“ pergale pradėjo Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 turnyrą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 19:54 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 23:37 val.)„Jaučakiai“ neturėjo vargo prieš „Gemavilą“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 22:04 val.)Pasipriešinimo nesulaukę „R2P Sport“ žengė į pusfinalį (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi „Remza“ žengė į finalą (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Jaučakiai“ patiesė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2021 liepos 20 d., antradienis, 20:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ lemiamu metimu išplėšė pergalę (2021 liepos 13 d., antradienis, 20:31 val.)Po trilerio su pratęsimu toliau keliauja „Jaučakiai“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Artstone“ nesulaukė pasipriešinimo pusfinalyje (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 20:57 val.)„R2P Sport“ per lemiamą ketvirtį sutvarkė visus reikalus rungtynėse prieš „Jaučakius“ (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)