Remza vs Ariogala (61:55)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 12 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza“ įveikė neblogai besipriešinusią „Ariogalos“ ekipą

2021 liepos 12 d., Pirmadienis, 21:41 val., peržiūros: 450

Pirmadienį, liepos 12 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Remza” bei svečių „Ariogala“.

Rungtynes komandos pradėjo gana prastu žaidimu, niekas joms nepavykdavo puolime. Abi komandos nevengė pramesti patogių metimų ir žaidė itin nerezultatyviai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:10. Antrojo ketvirčio metu komandos ir toliau strigo, gana sunkiai rinko taškus, tačiau jau buvo veržlesni ir agresyvesni nei pirmojo ketvirčio metu. Šis ketvirtis buvo kiek rezultatyvesnis, tačiau nei vienai komandai nepavyko užtikrinčiau perimti rungtynių kontrolės į savas rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 25:23.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Ariogala“ smeigė kelis taiklius tolimus metimus, kurie patraukė juos į priekį. Šie metimai jiems buvo gyvybiškai svarbūs, ypač tokiose nerezultatyviose rungtynėse. Visgi, ketvirčio pabaigoje kiek geresnę atkarpą sužaidė „Remza“. Jie persvėrė rezultatą savo naudai ir išlaikė pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 39:35. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau įnirtingai kovojo. Aikštelės šeimininkai gana sėkmingai laikė trapų pranašumą savo rankose ir paskutinėmis rungtynių minutėmis sėkmingai atlaikė varžovų pasipriešinimą ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 61:55.

11 atk. kam.

„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Ariogala“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Ariogala“ antroje rungtynių pusėje įveikė BC „Rhino“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:00 val.)Įtemptoje kovoje paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo „Ariogala“ (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 21:56 val.)Antrajame kėlinyje atitrūkę „Remza“ nugalėjo BC „Boom“ (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 23:25 val.)Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi „Remza“ žengė į finalą (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)Po trilerio su pratęsimu toliau keliauja „Jaučakiai“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„ICE“ ištirpo „Remzos“ gynyboje ir patyrė triuškinamą nesėkmę (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Atkaklioje dvikovoje į pusfinalį žengė „Remza“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Atkaklioje finalo dvikovoje pirmos vietos taurę nusinešė „Remza“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 22:30 val.)