Artstone vs Jaučakiai (103:78)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2021 liepos 26 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Artstone“ nesulaukė pasipriešinimo pusfinalyje

2021 liepos 26 d., Pirmadienis, 20:57 val., peržiūros: 462

Liepos 26 dieną 19:30 val., „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 pirmoji pusfinalio pora „Artstone“ ir „Jaučakiai“. Rungtynės baigėsi rezultatu 103:78 (24:18, 23:19, 27:15, 29:26).

Rungtynes „Jaučakiai“ pradėjo dviem greitais tolimais metimais ir iškart šovė į priekį 2:6. Bet „Artstone“ iškart pradėjo rodyt savo meistriškumą ir šaltu protu, kieta gynyba bei gražiomis atakomis greit persvėrė rezultatą ir paliko varžovus už nugaros 14:6. Iki kėlinio galo „Jaučakiams“ pavyko sunkiais metimais išsilaikyt neatiduodant varžovams 10-ies taškų pranašumo 24:18. Antrojo kėlinio pradžioje „Artstone“ surengė spurtą po kurio padidino savo pranašumą iki 13 taškų. Didžiąją dalį kėlinio šeimininkai po truputį didino pranašumą iki 17 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje tritaškiais metimais „Jaučakiai“ sušvelnino atsilikimą iki 10-ies 47:37.

Po ilgosios pertraukos „Artstone“ nieko nelaukdami vėl surengė spurtą, po kurio skirtumas tarp komandų perkopė 20-ies taškų ribą ir „Jaučakiams“ jau pradėjo stigti jėgų priešintis. Likusį kėlinio laiką „Artstone“ labai neskubėjo, stengėsi sužaisti iki laisvo metimo ir prasimėtyti tolimus metimus prieš finalą. Trečiąjį kėlinį komandos užbaigė rezultatu 74:52. Paskutiniajame ketvirtyje stebuklų neįvyko. "Artstone" dar truputį padidino pranašumą, likus žaisti tris minutes perkopė 100 taškų ribą ir tvirtai žengė į finalą.

„Artstone“ lengvai patiesė svečius iš Alytaus (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Gemavilą“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 22:14 val.)„Artstone“ pervažiavo kukliai susirinkusius „Omega“ (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Jaučakiai“ neturėjo vargo prieš „Gemavilą“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 22:04 val.)„R2P Sport“ per lemiamą ketvirtį sutvarkė visus reikalus rungtynėse prieš „Jaučakius“ (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)„Jaučakiai“ pergale pradėjo Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 turnyrą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 19:54 val.)Trečiąją vietą Vasaros „Sportturas“ taurėje 2021 iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 20:36 val.)„Jaučakiai“ patiesė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2021 liepos 20 d., antradienis, 20:30 val.)Atkaklioje finalo dvikovoje pirmos vietos taurę nusinešė „Remza“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 22:30 val.)Po trilerio su pratęsimu toliau keliauja „Jaučakiai“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)