Ariogala vs BC „Boom“ (74:73)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 14 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įtemptoje kovoje paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo „Ariogala“

2021 liepos 14 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 628

Liepos 14 dieną 20:30 val., „Kauno kolegijos“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 B pogrupio komandos „Ariogala“ ir BC „Boom“. Rungtynės baigėsi rezultatu 74:73 (16:15, 20:19, 22:23, 16:16).

Rungtynių pradžioje iniciatyvos ėmėsi BC „Boom“ komanda, parodydama, kad nusiteikę rimtai. Per kelias minutes surinko net 9 taškus ir varžovams neleido pelnyti nei vieno. Bet „Ariogala“ nepasimetė, paprašė minutės pertraukėlės, po kurios puikiai atsitiesė ir kėlinį užbaigė persverdami rezultatą 16:15. Antrajame kėlinyje vyko labai arši kova. Abi komandos stengėsi žaisti greitai ir abejoms komandoms neblogai sekėsi toks žaidimas. Kėlinuką sužaidė beveik lygiomis ir po dviejų ketvirčių „Ariogala“ padidino pranašumą iki dviejų taškų 36:34.

Po ilgosios pertraukos abi komandos prapliupo tolimais metimais. Kėlinio pradžioje Lukas Aleksiūnas smeigė du tolimus metimus paeiliui ir persvėrė pranašumą į BC „Boom“ rankas. Tačiau šeimininkai vėl ilgai neužtruko surengdami atsakomąjį smūgį. Keliomis greitomis atakomis susigrąžino persvarą, o trimis tolimais metimais įgijo didžiausią šiose rungtynėse 8 taškų pranašumą. Tačiau puikus Luko Aleksiūno žaidimas trečiajame kėlinyje (13 tšk. per III kėl.) leido BC „Boom“ sušvelninti rezultatą prieš lemiamą ketvirtį 58:57. Paskutiniame kėlinyje vyko labai arši kova. Visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką ir rungtynių nugalėjotas tapo aiškus tik likus 2 sekundėm iki rungtynių pabaigos. Likus 5 sekundėms švieslentėje dagė lygus rezultatas ir Kipras Atkočiūnas prasiveržimu link krepšio išprovokavo pražangą, įmetė vieną baudą ir nebesuteikė varžovams galimybės užpulti pramesdamas antrąją. Rezultatu 74:73 pergalę šventė „Ariogala“.

15 taškų

Antrajame kėlinyje atitrūkę „Remza“ nugalėjo BC „Boom“ (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Remza“ įveikė neblogai besipriešinusią „Ariogalos“ ekipą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 21:41 val.)Po trilerio su pratęsimu toliau keliauja „Jaučakiai“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Rimto pastiprinimo sulaukusi BC „Rhino“ vos ne vos įveikė BC „Boom“ ekipą (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„ICE“ nesunkiai įveuikė BC „Boom“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:03 val.)„Ariogala“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Ariogala“ antroje rungtynių pusėje įveikė BC „Rhino“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:00 val.)